Orange Flex logo
Strzałka

Mamy 150 tys. użytkowników! Przeczytaj dlaczego flexują z nami

: Aleksandra Molenda

: 4 listopada 2021

Blog post

Mamy to! Jest nas już 150 000 🥳 Dziękujemy! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was polowanie na kody. Do zgarnięcia są trzy kody dające w sumie 150 GB! Psst, bądźcie czujni i czytajcie do końca 😉

Dobra, powiedzmy to sobie wprost – zmiana operatora nie jest łatwą decyzją. 🤯 Na rynku jest dostępnych wiele ofert do wyboru, dodatkowo nikt z nas szczególnie nie przepada za formalnościami związanymi z przeniesieniem. Jednak przejście do Flexa, to minimum formalności i wszystko załatwia się przez aplikację mobilną.

W Orange Flex są do wyboru cztery Plany komórkowe (już od 25 zł./mies.), nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz popularne social media bez limitu GB. Dodatkowo nie ma tu długoterminowej umowy ani okresu wypowiedzenia, bo Flex działa na zasadzie subskrypcji.

Dlaczego z nami flexujecie?

Na to pytanie odpowiadają nasi Ambasadorzy #FlexHero! Sprawdź, dlaczego warto flexować z nami.

Asia Kołodziejska (@sledz535)

Sprawa jest prosta i myślę dość oczywista 😉: 


  • Niska cena Planów - np. 30 zł za 30 GB,
  • Social Pass (czyli nielimitowane GB na popularne social media) dla każdego użytkownika - nie wiem czy to dla Ciebie atrakcyjne, ja natomiast dzięki tej opcji oszczędzam co miesiąc 30 GB :),
  • Szybki proces przeniesienia numeru z innej sieci - tak naprawdę wystarczy, że ściągniesz apkę Orange Flex i system przeprowadzi Cię krok po kroku. Gwarantuję, że będzie to proste i bardzo przyjemne,
  • Zarządzasz swoim numerem w intuicyjnej, prostej w obsłudze aplikacji,
  • Orange Flex, to jedyna znana mi marka telekomunikacyjna, która porusza temat zmian klimatu i stara się coś zmienić - sadzi drzewa, stawia wiatraki, edukuję na swoich social mediach.

Jakub Leszko (@jakubleszko)

Można otrzymać pierwszy miesiąc za 1 PLN albo wejść z kodem znajomego! No właśnie, zmiana sieci czasem może spędzać Wam sen z powiek przez poszukiwanie najlepszej promocji. Dlatego też Flex jest super odpowiedzią na potrzeby każdego, a wiem to z autopsji 😉 Sam jako uczeń sprawdzałem różnych operatorów i szukałem dla siebie miejsca. Byłem we Flexie zanim zostałem #FlexHero i mogę Wam z czystym sumieniem polecić ofertę! Możecie wybrać super pakiety, a kiedy wam zabraknie GB, możecie zadzwonić do znajomego, który podeślę Wam potrzebne GB – jeśli też jest we Flexie. Nie musicie wydawać wielkich kwot, aby sprawdzić jak się flexuje 😛

Jola Broda (@jolantabe)

Lubie wygodę i elastyczność. Orange Flex jest jedyną ofertą na rynku, która może dynamicznie dostosowuje się do moich aktualnych potrzeb. W każdej chwili mogę zmienić Plan jak i podesłać kilka GB znajomym, którzy też są Flex. Migracja była dziecinnie prosta. Wystarczyło pobranie aplikacji, w której mogłam wybrać najodpowiedniejszy zestaw usług i szybko przenieść swój dotychczasowy numer. Za darmo dostałam dodatkową kartę eSIM, która pozwala mi korzystać ze swoich gigabajtów również na drugim urządzeniu. Ponadto nie muszę już pamiętać o płaceniu abonamentu, czy doładowaniu, gdyż Orange Flex automatycznie opłaca się z mojej karty płatniczej. To zupełnie inne doświadczenie. Sprawdźcie sami! Nie będziecie żałować!

Rafał Ciesielski (@rafaelciesielski)

Najważniejsza rzecz dla mnie to zasięg - wybrałem Orange Flex, gdyż przetestowałem już ponad 5 operatorów większych i mniejszych. Według mnie Orange Flex daje nam największy zasięg, który w danym miejscu działa najlepiej czy to w trasie, lasach, na wsi, zawsze możesz liczyć na zasięg z Flexa. Pozostałe rzeczy jak :

  • dedykowana aplikacja, która jest prosta, czytelna i szybka w obsłudze,
  • dodatkowe pakiety, dla nowych i jakże równie ważne dla starych użytkowników z paczkami GB w PL, oraz UE,
  • szybki czat, jeśli chcesz coś się dowiedzieć, załatwić kompetentnie to dzięki czatowi w aplikacji Flex z Biurem Obsługi klienta wszystko załatwisz szybko, nie musisz czekać na infoliniach w kolejce ;)

Podsumowując : Wybrałem i wybrałbym sieć Orange Flex po raz kolejny bez zastanowienia ;)

Maja Wrzos (@majawrzos)

Zarządzam wszystkim przez apkę w moim telefonie! Jest to niezwykle wygodne, ponieważ dużo podróżuję, z miesiąca na miesiąc zmieniają się tez moje potrzeby (raz przyda się więcej internetu, innym razem Music Pass aby słuchać muzyki i podcastów). Nie mając dostępu do komputera, w parę chwilę mogę dopasować Plan do moich potrzeb właśnie za pomocą aplikacji. Apka jest bardzo intuicyjna i nawigacja w niej nie sprawia żadnych problemów. Niezwykle wygodne i praktyczne, polecam wszystkim takie rozwiązanie 😃

Marek Wielicki (@vielicky)

Nic mnie nie ogranicza, nie mam zobowiązań, a moja oferta jest dopasowana pode mnie. Połączenia, SMSy/MMSy mam oczywiście bez limitu i nie muszę się martwić brakiem internetu. Jednym kliknięciem mogę zwiększyć jego ilość, a i tak dane za moje sociale nie są pobierane. Niewykorzystane gigabajty mogę przesyłać znajomym, albo sadzić za nie drzewa i mieć lepszy wpływ na środowisko. Dodatkowo, mogę oszczędzać pieniądze dzięki promkom w Klubie Flex, np. na przejazdy z FreeNow, czy kawę z Costa Coffee.

Maks Motyka (@maksmotyka.jpg)

Warto przenieść numer do Flexa, dlatego, że posiada obsługę standardu eSIM. A co za tym idzie, jeśli chcecie zmienić numer, to można nawet tego dokonać w kilka minut i nawet nie ruszyć się z miejsca w którym się przesiadywało, gdy pomysł zmiany sieci wpadł do głowy. Ponadto to chyba jedyny operator na rynku który oferuje eSIM do Apple Watcha i innych smart zegarków bez żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu jeśli zapomnę telefonu, to nie tracę kontaktu ze światem bo nadal mogę przyjmować połączenia i powiadomienia z poziomu własnego nadgarstka.

Flex_Hero_blog.jpg

150 000 użytkowników Orange Flex

Dziękujemy, że flexujecie z nami! Łapcie kod: JESTESCIE

*Kod należy aktywować do 5.11.2021 do końca dnia. Kod jest ważny przez 60 dni. Należy wpisać go w zakładce "Kody promocyjne" w moim profilu. Pamiętajcie, żeby zaktualizować aplikację do najnowszej wersji.

#Flex Hero

Udostępnij:

Wybierz Plan Orange Flex bez zobowiązań

Jak skorzystac z promocji Flex
Sprawdź szczegóły

Zobacz też

Jak uniknąć niepotrzebnego stresu?

Przeczytaj o sprawdzonych sposobach na walkę ze...

Jak zadbać o wellbeing, pracując z domu?

Pracujesz zdalnie? Poznaj kilka sprawdzonych tipów na...

Jak ważny jest wypoczynek?

Rzadko kiedy zdajemy sobie jednak sprawę z...

Przejdź do wszystkich