Dodatkowa
karta SIM

Bo jedna karta SIM lub eSIM to czasem za mało. Zamów dodatkową kartę z tym samym numerem lub dodaj numery bliskich do swojego Flexa.

Dodatkowa
karta SIM

Bo jedna karta SIM lub eSIM to czasem za mało. Zamów dodatkową kartę z tym samym numerem lub dodaj numery bliskich do swojego Flexa.

Dwie karty SIM z tym samym numerem

Do czego? Do routera, do zegarka, do drugiego smartfona. Zamawiasz lub ściągasz eSIM ekspresowo przez apkę. Zaznacz tylko, czy chcesz kartę tylko do internetu, czy do wszystkiego. I teraz najlepsze: z Flexem możesz mieć do 3 dodatkowych kart SIM lub eSIM w ramach Twojego Planu.

Jeden Plan Flex, a działa nawet na 4 urządzeniach

Możesz to sobie fajnie zorganizować z ekstrakartą eSIM. Szczególnie z włączonym internetem UNLMTD, wtedy możliwości są takie jak GB w UNLMTD – nielimitowane!

To ile kart możesz zamówić?

1 karta – Plan 45 GB,
2 karty – Plan 80 GB,
3 karty – Plan 150 GB

Prosta gra w karty

Kiedy ktoś do Ciebie zadzwoni, możesz odebrać połączenie z urządzenia, które masz pod ręką. Potrzebujesz tylko internetu w routerze lub iPadzie? Masz też opcję karty SIM tylko do internetu.

A co jak się zgubi?

Albo znudzi. To nie ma problemu. W apce Flex raz-dwa zablokujesz lub usuniesz dodatkowego SIM-a lub eSIM-a.

Dodatkowe karty SIM i eSIM z drugim numerem

Druga połowa, rodzina, współpracownicy, kto chcesz. Możesz dodać do 5 numerów do swojego konta Flex i wygodnie opłacać ich Plany przez apkę. Wszystko pod kontrolą, dzięki funkcji Zapytaj o Zakup.

Dla siebie

Potrzebujesz drugiego numeru w Orange Flex dla siebie? To masz oba w jednej aplikacji, co ułatwia zmiany Planów, dodawanie pakietów, no i comiesięczne opłaty.

Dla bliskich

Wygodniej mieć wszystkie opłacane numery na jednym koncie Flex. Wszystko, co dobre, zostaje w rodzinie.

Dla ludzi z firmy

Jak się ma swoją firmę, to się optymalizuje wydatki. We Flex dodatkowe numery masz już od 15 zł / mies. A najlepsze jest to, że możesz elastycznie zmieniać dodatkowe Plany.

Dla dzieci

Brak zaskakujących opłat dodatkowych na rachunku pod koniec miesiąca. Kuszące? I realne, bo pociechy nie mogą samodzielnie dokonywać zakupów w aplikacji.

Dodatkowy numer już za 15 zł miesięcznie

I ten Plan oznacza dzwonienie i pisanie bez limitu. Potrzeba internetu? Możesz podesłać GB lub zmienić Plan tego numeru na wyższy.

Opcja Zapytaj o Zakup

Masz pełną kontrolę nad płatnościami za wszystkie Plany na Twoim koncie. Jeżeli komuś zamarzy się dodatkowy pakiet, to może wysłać Ci prośbę o zakup. Ty decydujesz!

Swoboda pod kontrolą

Wszystkimi numerami zarządzasz wygodnie z apki, a użytkownik z Twoim dodatkowym numerem może wszystko. Oprócz zarejestrowania nowego numeru i zakupów przez aplikację Flex.

Ratunkowe GB

Komuś zabrakło internetu? Poratuj szybkim transferem GB. To może być też cykliczny przelew GB, jeśli wolisz.

Plany Orange Flex

Wybierz, jaki chcesz i zmieniaj, kiedy chcesz.

Plany Orange Flex

Wybierz, jaki chcesz i zmieniaj, kiedy chcesz.

Typ subskrypcji

miesięczna

roczna