Dwie karty SIM, jeden numer – jak to działa w Orange Flex?

Autor: Orange Flex

Data dodania: 15 May 2024

Chcesz mieć stały dostęp do internetu na tablecie? A może odbierać połączenia na smartwatchu? ⌚ W takim razie skorzystaj z usługi dwóch kart SIM z jednym numerem telefonu w Orange Flex. Zainteresowany? Zapraszamy do lektury.
Z artykułu dowiesz się:
  • W jaki sposób działają dwie karty SIM z jednym numerem telefonu?
  • Do czego przydaje się druga karta SIM z tym samym numerem?
  • W jaki sposób skorzystasz z karty do routera?
  • Ile kosztuje karta SIM do smartwatcha czy tabletu?
  • Co musisz zrobić, by dostać ekstra eSIM Orange Flex?

Zacznijmy od podstaw. Jak działa druga karta SIM z tym samym numerem? 🤔

By wytłumaczyć Ci, jak działa dodatkowa karta SIM z tym samym numerem telefonu, posłużymy się pewnym przykładem. Wyobraź sobie, że masz dwa telewizory, ale tylko jeden pilot 📺 Niezależnie od tego, który z nich zamierzasz włączyć, pilot zadziała na oba urządzenia.
To samo dzieje się z modułami SIM lub eSIM z tym samym numerem telefonu. Jedna karta może znajdować się w telefonie, a druga w zegarku, tablecie czy laptopie 💻 I niezależnie od tego, którego urządzenia właśnie używasz, oba działają na ten sam… „pilot”, czyli numer telefonu. Proste, prawda?

No dobrze… ale po co Ci dwie karty SIM z jednym numerem telefonu? 😰

Dodatkowy moduł SIM pozwala na spoooro swobody. Przede wszystkim:

Ekstrakartę SIM włożysz do smartwatcha

To szczególnie przydatne rozwiązanie, jeżeli potrzebujesz stałego dostępu do usług telekomunikacyjnych, a nie chcesz wszędzie targać ze sobą telefonu. SIM lub eSIM w smartwatchu pozwoli Ci być zawsze w kontakcie, nawet wtedy, gdy Twój telefon leży gdzieś na dnie plecaka lub został przez przypadek w domu 🏠 Czy to się naprawdę przydaje? No jasne! Zobacz nasz nowy spot:

Dodatkowa karta SIM Orange Flex przyda się w tablecie i laptopie

Ekstrakarta SIM w tablecie lub laptopie to… skarbiec ukrytych możliwości 🌟 Dzięki temu połączeniu wygodnie przejrzysz znajdujące się w chmurze pliki związane z pracą lub uczelnią, wyślesz maila, a także przeprowadzisz wideorozmowę, z kimkolwiek zechcesz. Tablet z kartą SIM lub eSIM to też dobry kompan w podróży – z nim wygodnie nadrobisz wszystkie zaległości serialowe i filmowe.

Dodatkowy moduł to patent na ciągłe połączenie z siecią przez router 📡

Dodatkowy moduł SIM otwiera przed Tobą dużo możliwości – również jeśli potrzebujesz internetu do domu czy biura, a nie chcesz lub nie możesz mieć stałego łącza. Na karcie możesz włączyć tylko i wyłącznie usługi internetowe.
Często się przeprowadzasz? A może miejsce, w którym mieszkasz, nie pozwala na instalację internetu po kablu? W takim razie zamówioną dodatkową kartę SIM włóż do routera i ciesz się internetem, gdziekolwiek jesteś. Fajnie, co nie?
💡💡 Wskazówka:
Martwisz się, że za szybko wykorzystasz Flexowe GB? No to patrz teraz! W routerze może znajdować się dodatkowa karta SIM z wykupionym UNLMTD na 7 lub 30 dni, czyli pakietem nielimitowanego internetu, który nigdy nie zwalnia. Brzmi dobrze? No raczej! 🤤 A jeśli potrzebujesz dużo internetu na stałe, wybierz Plan 150 GB, w którym UNLMTD włączysz za 0 zł.

Ile kosztuje w Orange Flex dodatkowa karta? 🤑

Tutaj sprawa jest prosta – za dodatkowy moduł SIM lub eSIM w Orange Flex zapłacisz okrąglutkie 0 zł (a jak wiadomo, darmo to uczciwa cena 😎). Domówisz go z pomocą naszej aplikacji mobilnej – wystarczy, że wejdziesz w zakładkę Karty SIM i będziesz postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. W zależności od wysokości Planu komórkowego dobierzesz:
  • jedną kartę SIM przy Planie 45 GB,
  • dwie karty SIM przy ofercie 80 GB,
  • trzy karty SIM, jeżeli zdecydujesz się na 150 GB w miesiącu.
Każdy z domówionych modułów będzie korzystał z wykupionych gigabajtów danych na spółkę z główną kartą SIM. Dzięki temu na luzie posurfujesz w internecie na tablecie, jeżeli akurat nie masz telefonu pod ręką.
Boisz się, że wykorzystasz wszystkie GB danych w jeden wieczór? W takim razie aktywuj wspomnianą usługę nielimitowanego internetu UNLMTD. Więcej na jej temat przeczytasz w artykule: Internet na kartę bez limitu – jak to działa w Orange Flex? Ale najpierw sprawdź swój Sejf GB, być może zostało Ci coś z poprzednich miesięcy.

A może skusisz się na… ekstra eSIM Orange Flex? 🙃

Nie lubisz czekać? My też nie. Dlatego mamy dla Ciebie deala – Ty odpalasz apkę, a my szykujemy dla Ciebie ekstra eSIM. Później go instalujesz i cieszysz się, że idziesz z duchem czasu 💃
Pamiętaj tylko, by jeszcze przed zamówieniem eSIM-a sprawdzić, czy Twój smartfon lub inne urządzenie mobilne korzysta z tego typu technologii. Więcej na temat eSIM-a i tego, dlaczego warto z niego korzystać, dowiesz się z naszego artykułu: Jak korzystać z eSIM-a i dlaczego warto?
To by było na tyle – dodatkowa karta SIM lub ekstra eSIM to dobra opcja, jeżeli brakuje Ci łączności ze światem, gdy telefon zaginął gdzieś w przestworzach, a Ty masz na sobie np. smartwatcha. Wbijaj do nas i pamiętaj – im wyższy masz Plan komórkowy, tym więcej kart zgarniasz! 🧐

Pierwszy raz Flex?

Poczuj wygodę subskrypcji, czyli zwykłe-niezwykłe usługi w apce.

Pierwszy raz Flex?

Poczuj wygodę subskrypcji, czyli zwykłe-niezwykłe usługi w apce.

Podobało się?
Udostępnij