Czy internet mobilny jako internet domowy to dobre rozwiązanie?

Autor: Orange Flex

Data dodania: 25 May 2024

Musisz wybrać internet domowy i zastanawiasz się nad najlepszym dostępnym rozwiązaniem? Możesz postawić na opcję mobilną lub stacjonarną, w zależności od potrzeb i możliwości w miejscu zamieszkania. Zastanówmy się razem, czy internet mobilny sprawdzi się u Ciebie jako domowy 📡

Jaki powinien być internet domowy?

W XXI wieku internet po prostu wypełnia codzienność większości z nas. Odpoczywasz, korzystając z rozrywki dostępnej online, robisz zakupy w sklepach internetowych, a także pracujesz czy uczysz się zdalnie 🎧🧑‍💻
Nawet sprzęty domowe, takie jak lodówka i ekspres do kawy, możesz podłączyć do sieci i korzystać w ten sposób z dodatkowych funkcji. Internet domowy musi więc być po prostu niezawodny – stabilny, szybki i pozbawiony ograniczeń
Jednym z dostępnych łączy jest internet stacjonarny, często światłowodowy. Jest stabilny i szybki, ale wymaga obecności odpowiedniej infrastruktury pod Twoim adresem. To spoko opcja, jeśli masz swoje mieszkanie lub dom 🏠
Drugim wyborem jest internet mobilny 📲 – wygodny, bo musisz tylko mieć urządzenie, które odbierze sygnał. Co więcej, nie musisz płacić za oddzielny abonament, jeśli masz numer w Orange Flex.

Postaw na wygodny internet mobilny bez umowy

Internet mobilny może być o wiele wygodniejszy niż stacjonarny. Jak wspomnieliśmy wyżej – do odbioru sygnału wystarczy Ci jedno urządzenie, czyli router na kartę SIM lub eSIM (a nawet smartfon lub tablet, choć te ostatnie opcje raczej nie sprawdzą się na dłuższą metę). Bez wiercenia w ścianie 🔨i bez sprawdzania, jaki dostawca jest dostępny przy Twojej ulicy.
To świetne rozwiązanie, jeśli mieszkasz w wynajmowanym lokalu 🛋️ i musisz samodzielnie ogarnąć internet. A może po prostu nie chcesz mieć dziur w ścianach lub boisz się, że Twój zwierzak przegryzie kabel? To też jest okej.
Wygodne jest też zarządzanie internetem mobilnym bez umowy w aplikacji. Bez umowy = nie musisz wiązać się z dostawcą wielomiesięcznym abonamentem!
W Orange Flex wybierasz Plan z odpowiednią ilością danych w elastycznej subskrypcji. Możesz nawet co miesiąc zmieniać paczkę GB, dokupić pakiet danych w razie potrzeby, a jeśli zużywasz ich dużo, skorzystaj z usługi UNLMTD 🧡
Tip od #TeamFlex: Aby korzystać z internetu mobilnego jako domowego, najlepiej wziąć Plan 150 GB, w którym UNLMTD dostajesz za 0 zł.
Internet mobilny bez umowy oznacza dla Ciebie swobodę pod wieloma względami. Subskrypcję Orange Flex zawieszasz i odnawiasz, kiedy chcesz, bez papierologii i zobowiązań. Poza tym internet mobilny do domu możesz po prostu zabrać ze sobą, kiedy się przeprowadzasz (albo wyjeżdżasz na wakacje🌴).

Nielimitowany internet mobilny jako domowy

Internet mobilny bez limitu to rozwiązanie, na które czekasz, zwłaszcza jeśli pracujesz lub studiujesz zdalnie, grasz online albo na długie godziny znikasz w świecie filmów i seriali na platformach streamingowych.
Odpal pakiet UNLMTD ♾️ w Orange Flex na tydzień lub na cały miesiąc i nie przejmuj się wykorzystanymi gigabajtami. Usługa jest dostępna w całej Polsce, na każdym urządzeniu z kartą SIM lub e-SIM Orange Flex.
A wiesz, co jest jeszcze lepsze? Plan komórkowy we Flexie to numer telefonu z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami ORAZ internet. W ramach jednego Planu możesz korzystać z dostępu do sieci zarówno poza domem na smartfonie, jak i w domu poprzez router, wszystko dzięki dodatkowym kartom SIM z tym samym numerem. Zresztą możesz je wrzucić też do drugiego smartfona, tabletu czy smartwatcha⌚ ogarniemy to.
Pobierz apkę Flexa i ciesz się internetem mobilnym bez limitu 🤙

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Podobało się?
Udostępnij