Mamy 150 tys. użytkowników! Sprawdź ich opinie o Orange Flex

Autor: Orange Flex

Data dodania: 4 November 2021

Mamy to! Jest nas już 150 000 🥳. Dziękujemy! Rodzina Orange Flex rośnie z dnia na dzień. Czy warto do nas dołączyć? O tym opowiedzą Ci nasi Ambasadorzy, użytkownicy Flexa tacy jak Ty. Poznaj ich opinie o Orange Flex i sprawdź, które zalety oferty komórkowej w aplikacji docenili najbardziej.

Jak działa Orange Flex?

Dobra, powiedzmy to sobie wprost – zmiana operatora nie jest łatwą decyzją. 🤯 Na rynku jest dostępnych wiele ofert do wyboru, dodatkowo nikt z nas szczególnie nie przepada za formalnościami związanymi z przeniesieniem. Jednak przejście do Flexa to minimum formalności i wszystko załatwia się przez aplikację mobilną – szybko, sprawnie, bez wychodzenia z domu. A jak działa Orange Flex?
W Orange Flex są do wyboru cztery Plany komórkowe (już od 30 zł/mies.), które obejmują: nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz popularne social media bez limitu GB. Dodatkowo nie ma tu długoterminowej umowy ani okresu wypowiedzenia, bo Flex działa na zasadzie subskrypcji. A poszczególne Plany różnią się liczbą gigabajtów do wykorzystania – od 30 do aż 150 GB.
Tyle teorii. Wiemy jednak, że przy podejmowaniu decyzji najbardziej liczą się opinie innych ludzi, dlatego o tym, czy warto dołączyć do Orange Flex, najwięcej powiedzą Ci użytkownicy z krwi i kości.
Na to pytanie odpowiadają nasi Ambasadorzy #FlexHero! Sprawdź, dlaczego warto być w teamie Flex – przeczytaj opinie o Orange Flex napisane przez prawdziwych Flexowiczów.

Największe zalety Orange Flex według Asi Kołodziejskiej (@sledz535)

Sprawa jest prosta i myślę dość oczywista 😉:
  • niska cena Planów – np. 30 zł za 30 GB;
  • Social Pass (czyli nielimitowane GB na popularne social media) dla każdego użytkownika – nie wiem, czy to dla Ciebie atrakcyjne, ja natomiast dzięki tej opcji oszczędzam co miesiąc 30 GB;
  • szybki proces przeniesienia numeru z innej sieci – tak naprawdę wystarczy, że ściągniesz apkę Orange Flex i system przeprowadzi Cię krok po kroku. Gwarantuję, że będzie to proste i bardzo przyjemne;
  • zarządzasz swoim numerem w intuicyjnej, prostej w obsłudze aplikacji.
Podoba mi się też to, jak działa Orange Flex. To jedyna znana mi marka telekomunikacyjna, która porusza temat zmian klimatu i stara się coś zmienić – sadzi lasy, stawia wiatraki, edukuje na swoich social mediach.

Jakub Leszko (@jakubleszko) o atutach Orange Flex

Największe zalety Orange flex? Można otrzymać pierwszy miesiąc za 1 PLN albo wejść z kodem znajomego! No właśnie, zmiana sieci czasem może spędzać wam sen z powiek przez poszukiwanie najlepszej promocji. Dlatego też Flex jest superodpowiedzią na potrzeby każdego, a wiem to z autopsji 😉 Sam jako uczeń sprawdzałem różnych operatorów i szukałem dla siebie miejsca.
Byłem w Orange Flex, zanim zostałem #FlexHero, i mogę wam z czystym sumieniem polecić ofertę! Możecie wybrać superpakiety, a kiedy wam zabraknie GB, możecie zadzwonić do znajomego, który podeśle wam potrzebne GB – jeśli też jest we Flexie. Nie musicie wydawać wielkich kwot, aby sprawdzić, jak się flexuje i wyrobić sobie własną opinię o Orange Flex 😛

Szukasz opinii o Orange Flex? Sprawdź, co myśli Jola Broda (@jolantabe)

Lubię wygodę i elastyczność. Orange Flex jest jedyną ofertą na rynku, która dynamicznie dostosowuje się do moich aktualnych potrzeb. W każdej chwili mogę zmienić Plan, jak i podesłać kilka GB znajomym, którzy też są w Orange Flex. Migracja była dziecinnie prosta. Wystarczyło pobranie aplikacji, w której mogłam wybrać najodpowiedniejszy zestaw usług i szybko przenieść swój dotychczasowy numer.
Za darmo dostałam dodatkową kartę eSIM, która pozwala mi korzystać ze swoich gigabajtów również na drugim urządzeniu. Ponadto nie muszę już pamiętać o płaceniu abonamentu czy doładowaniu, gdyż Orange Flex automatycznie opłaca się z mojej karty płatniczej. To zupełnie inne doświadczenie. Sprawdźcie sami, by wyrobić sobie własną opinię o tym, czy warto być w Orange Flex! Nie będziecie żałować!

Orange Flex – co myśli Rafał Ciesielski (@rafaelciesielski)?

Najważniejsza rzecz dla mnie to zasięg – wybrałem Orange Flex, gdyż przetestowałem już ponad 5 operatorów większych i mniejszych. Według mnie Orange Flex daje nam największy zasięg, który w danym miejscu działa najlepiej – czy to w trasie, w lasach, na wsi, zawsze możesz liczyć na zasięg z Flexa.
Pozostałe zalety Orange Flex, które do mnie przemawiają, to:
  • dedykowana aplikacja, która jest prosta, czytelna i szybka w obsłudze,
  • dodatkowe pakiety dla nowych, a także dla starych użytkowników z paczkami GB w PL oraz UE,
  • szybki czat – jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć lub coś załatwić, to dzięki czatowi z Biurem Obsługi Klienta w aplikacji Flex wszystko zrobisz szybko; nie musisz czekać na infoliniach w kolejce 😉
Podsumowując: wybrałem i wybrałbym sieć Orange Flex po raz kolejny bez zastanowienia!

Maja Wrzos (@majawrzos) – dlaczego wybrałam Orange Flex?

Zarządzam wszystkim przez apkę w moim telefonie! Jest to niezwykle wygodne, ponieważ dużo podróżuję, z miesiąca na miesiąc zmieniają się też moje potrzeby (raz przyda się więcej internetu, innym razem mniej). Nie mając dostępu do komputera, w parę chwilę mogę dopasować Plan do moich potrzeb właśnie za pomocą aplikacji. Apka Orange Flex jest bardzo intuicyjna i nawigacja w niej nie sprawia żadnych problemów. Niezwykle wygodne i praktyczne, polecam wszystkim takie rozwiązanie 😃

Jakie zalety Orange Flex dostrzega Marek Wielicki (@vielicky)?

W Orange Flex nic mnie nie ogranicza, nie mam zobowiązań, a moja oferta jest dopasowana pode mnie. Połączenia, SMS-y/MMS-y mam oczywiście bez limitu i nie muszę się martwić brakiem internetu. Jednym kliknięciem mogę zwiększyć jego ilość, a i tak dane za moje sociale nie są pobierane. A to tylko kilka zalet Orange Flex. Niewykorzystane gigabajty mogę przesyłać znajomym albo sadzić za nie drzewa i mieć lepszy wpływ na środowisko. Dodatkowo mogę oszczędzać pieniądze dzięki promkom w Klubie Flex, np. na przejazdy z FreeNow czy kawę z Costa Coffee.

Orange Flex – opinia Maksa Motyki (@maksmotyka.jpg)

Dlaczego warto przenieść numer do Flexa? Dlatego, że posiada obsługę standardu eSIM. A co za tym idzie, jeśli chcecie zmienić numer, to można tego dokonać w kilka minut i nawet nie ruszyć się z miejsca, w którym się przesiadywało, gdy pomysł zmiany sieci wpadł do głowy. Ponadto to chyba jedyny operator na rynku, który oferuje eSIM do Apple Watcha i innych smartwatchy bez żadnych dodatkowych opłat. Dzięki temu jeśli zapomnę telefonu, to nie tracę kontaktu ze światem, bo nadal mogę przyjmować połączenia i powiadomienia z poziomu własnego nadgarstka.

Chcesz mieć własną opinię o Orange Flex? Dołącz teraz!

Dziękujemy wszystkim, którzy są już z nami w #teamFlex! A jeśli wciąż się zastanawiasz, czy warto dołączyć do Orange Flex, to samodzielnie przetestuj wybrany Plan przez 3 miesiące za 1 zł miesięcznie z kodem SIEMAFLEX!

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Podobało się?
Udostępnij