Orange Flex wystarczy, by być zawsze w kontakcie. Na wielu urządzeniach

Autor: Orange Flex

Data dodania: 22 April 2024

Miewasz czasem sytuacje, które wydają Ci się nie do przejścia, frustrują, smucą albo powodują chęć ucieczki? Kto ich nie ma. Ale wystarczy wtedy wiadomość od bliskiej osoby i od razu robi się lżej, prawda? 🧡 Kilka takich historii zobaczysz w nowej kampanii komunikacyjnej Orange Flex.

Wystarczy, że masz wsparcie swoje i bliskich

Bohaterowie naszych zeszłorocznych spotów z cyklu Orange Flex wystarczy czuli się „nie dość jacyś”, ale szybko przekonywali się, że ludzie postrzegają ich znacznie lepiej niż oni sami. Teraz postanowiliśmy przeskoczyć z tym formatem do kolejnego „rozdziału”.
W naszych nowych spotach bohaterowie są świadomi swoich mocnych stron i mają w tym wsparcie bliskich. A Orange Flex jest łącznikiem, który pozwala nie tylko się komunikować, ale również rozładowywać napięcie i niepewność dzięki temu, że w odpowiednim momencie ktoś nam prześle dobre słowo 🤗

Bohater drugiego planu, czyli eSIM na wiele urządzeń

Ale żeby to dobre słowo mogło zrobić swoją robotę, musimy… być w stałym kontakcie z bliskimi. Rozładowany smartfon nie zawsze to umożliwia, ale z zegarkiem to już zupełnie inna bajka 📲⌚ I tu wchodzi Orange Flex cały na pomarańczowo, bo jak wiadomo u nas dodatkowe karty eSIM (lub SIM) z tym samym numerem można dobrać w cenie Planu. I życie od razu staje się prostsze!

O kampanii „Orange Flex wystarczy”

Format komunikacyjny „Orange Flex wystarczy” jest z nami już od roku. Jego obecna, druga odsłona została przygotowana w obrębie nowego terytorium marki Orange – „Orange tu jest”. Nowe spoty zobaczysz przede wszystkim w internecie, ale również na mieście oraz w niektórych kinach.
Reżyseria spotów: Tomasz Knittel
Agencja: GONG
Produkcja: Tyrka Studio
Postprodukcja: Chimney Poland
Dźwięk: Lunapark
Media (zakup i planowanie): Value Media
Social media: Follow Agency

Pierwszy raz Flex?

Poczuj wygodę subskrypcji, czyli zwykłe-niezwykłe usługi w apce.

Podobało się?
Udostępnij