Odpuść sobie, bo jesteś wystarczająco super!

Autor: Orange Flex

Data dodania: 31 March 2023

Każdy z nas czasem czuje, że nie jest wystarczająco inteligentny / odważny / atrakcyjny / wygadany – niepotrzebne skreślić albo podstawić swoje dyżurne bolączki. Takie myślenie potrafi nieźle uprzykrzyć życie. A jakby to było… w końcu się od siebie odczepić? Bo prawda jest taka, że największymi krytykami dla siebie jesteśmy my sami. Nie wierzysz? Zobacz te 4 historie z nowych spotów Orange Flex – dajemy głowę, że w którymś z nich się odnajdziesz.

Ty wystarczysz. I Orange Flex wystarczy

Maturzystka, która martwi się, że zawiodła swojego tatę wynikami. Chłopak, który próbuje zaimponować dziewczynie, a jednocześnie boi się, że nie będzie dla niej wystarczająco interesujący. Dziewczyna, która czuje się nie dość wygadana, by zacząć rozmowę na imprezie. Para, która myśli, że mama oczekuje od nich wnuka. Co łączy tych bohaterów spotów? Wszyscy mają w głowie głos mówiący, że są dla kogoś „za mało". Spójrzmy prawdzie w oczy – kto z nas tam nie był… Jak pisała Małgorzata Halber w książce „Najgorszy człowiek na świecie":
Każdy się wstydzi trzech rzeczy. Że nie jest ładny. Że za mało wie. I że niewystarczająco dobrze radzi sobie w życiu. Każdy.
Jednak rzeczywistość – na szczęście! – rzadko wygląda tak jak nasze czarne myśli. A jak wygląda we Flexie? Na przykład tak:
Już masz ochotę zluzować? I o to chodziło! Pora już zwolnić swojego wewnętrznego krytyka i odczepić się od siebie, bo taki jak teraz jesteś wystarczająco super 🔥 A Orange Flex wystarczy, by być w kontakcie – ze sobą i bliskimi.

Zostań wystarczająco dobrym opiekunem dla psa

Jeśli kochasz zwierzaki, pewnie wpadło Ci w oko, że w jednym z filmów pojawia się taki uroczy piesek 🐕 Muffin jest podopiecznym Fundacji Na Rzecz Zwierząt Adoptuj Uratuj Pokochaj i nadal poszukuje stałego, kochającego domu. Może właśnie Ty chcesz i masz możliwość mu go dać? Jeżeli serce zabiło Ci tu mocniej, śmiało skontaktuj się z fundacją. A potem koniecznie daj nam znać, to byłoby najpiękniejsze zakończenie, jakie można sobie wymarzyć 🧡

Orange Flex wystarczy – słowo o kampanii

Nowy format komunikacyjny „Orange Flex wystarczy" debiutuje w naszej wiosennej kampanii, ale czujemy, że zostanie z nami na dłużej 😉 Materiały zobaczysz w internecie, przede wszystkim na platformach wideo: YouTube i TikTok oraz w social mediach, ale także offline, na nośnikach OOH.
Reżyseria spotów: Krzysztof Grajper
Agencja: GONG
Produkcja: Graffiti Films
Postprodukcja: Ice Images
Dźwięk: Lunapark
Media (zakup i planowanie): Value Media

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Podobało się?
Udostępnij