Orange Flex logo
Strzałka

Roaming w Orange Flex – korzystaj za granicą

: Orange Flex

: 2 lutego 2022

Blog post

Dzięki roamingowi możesz bez problemu używać telefonu, gdy przebywasz poza granicami Polski. Twoje urządzenie korzysta z infrastruktury lokalnych operatów. Opłaty za połączenia i transmisję danych w roamingu uzależnione się od tego, w jakiej części świata się znajdujesz.

Orange Flex – roaming w UE

W państwach należących do Unii Europejskiej wysyłasz SMS-y / MMS-y bez limitu i bez ograniczeń dzwonisz na numery komórkowe oraz stacjonarne – tak samo jak w Polsce. Możesz także bez żadnych dodatkowych opłat używać internetu mobilnego. Wielkość pakietu dostępnego w roamingu w UE uzależniona jest od Twojego Planu komórkowego.

  • Plan 15 GB za 25 zł – 3,48 GB w roamingu w UE
  • Plan 30 GB za 30 zł – 4,18 GB w roamingu w UE
  • Plan 50 GZ za 50 zł – 6,96 GB w roamingu w UE
  • Plan 100 GB za 80 zł – 11,14 GB w roamingu w UE.

Informację o limicie danych znajdziesz w aplikacji Orange Flex. Jeżeli wykorzystasz całą paczkę GB, korzystanie z transmisji danych stanie się niemożliwe. W tej sytuacji możesz dokupić dodatkowy pakiet internetu w roamingu. Aktywujesz go za pomocą aplikacji – aby to zrobić, nie musisz korzystać z transmisji danych. Możesz zdecydować się na pakiet 0,5 GB za 8 zł lub pakiet 1 GB za 12 zł.

Podczas zagranicznego wyjazdu pamiętaj też o tym, że Social Pass, Video Pass, Game Pass i Music Pass działają tylko na ternie Polski.

Do 28.02.2022 w Klubie Flex na użytkowników Flexa czeka kod rabatowy na ekstra 5 GB w roamingu! Więcej szczegółów i innych rabatów znajdziesz tutaj :)

josh-rose-qWBoBpeOxjo-unsplash.jpg

Orange Flex – roaming poza UE

Zasady korzystania z roamingu na terenie państw, które nie należą do Unii Europejskiej, są nieco inne. Jeżeli wyjeżdżasz poza UE i chcesz korzystać z usług Orange Flex, musisz wykupić odpowiedni pakiet minut i SMS-ów (1 minuta = 1 wiadomość) oraz pakiet GB.

W aplikacji Orange Flex sprawdzisz listę krajów, w których możesz korzystać z roamingu. Znajdziesz tam również dokładne informacje dotyczące ceny pakietu. Jak aktywować pakiet w roamingu poza UE? Wszystkiego dowiesz się z naszego krótkiego wideoporadnika: https://www.youtube.com/watch?v=smjp95o-Hm8.

Miłej podróży! ✈️

#Klub Flex#Roaming

Udostępnij:

Wybierz Plan Orange Flex bez zobowiązań

Jak skorzystac z promocji Flex
Sprawdź szczegóły

Zobacz też

Samsung Galaxy – co warto wiedzieć o kultowej serii smartfonów

Sprawdź najciekawsze urządzenia z kultowej serii Galaxy!...

Smartfon dla dziecka do szkoły

Sprawdź, jaki telefon dla dziecka sprawdzi się...

Sklep Flex od kuchni – przepis jak nie przegapić żadnej okazji

Sprawdź jak działa jedna z najpopularniejszych usług...

Przejdź do wszystkich