Poradnik: jak polecać Orange Flex i zarabiać?

Autor: Orange Flex

Data dodania: 27 December 2022

Masz numer w Orange Flex i cenisz sobie naszą sieć komórkową? Chcesz polecić ofertę swoim bliskim lub znajomym w ramach promocji Polecaj i zarabiaj? Zobacz, jak krok po kroku możesz przekonać rodzinę i przyjaciół, by przenieśli się do Orange Flex.
Pamiętaj, że dzięki Twojemu poleceniu zgarniecie wspólnie 100 zł 😎 💪

1. Szepnij znajomym i rodzinie o Flexie

Każdy ma swoje grono najbliższych czy własną ekipę, w której wymienia się opiniami i poglądami. To dobry punkt startowy, bo kto, jak nie Twoi przyjaciele, chętnie skorzysta z dobrej rady?
Przeniesienie numeru do innego operatora nie jest szybką decyzją i niektórzy potrzebują usłyszeć argumenty za i posłuchać o benefitach, jakie będą mieć ze zmiany.

2. Pokaż, jak działa aplikacja

Z doświadczenia wiemy, że najlepiej pokazać, jak coś działa w praktyce. Dlatego pokaż bliskim i znajomym aplikację Orange Flex i wyjaśnij, jak łatwe jest korzystanie z niej – wystarczy kilka kliknięć, by np. sprawdzić zużycie danych, w razie potrzeby zmienić swój plan komórkowy czy podzielić się GB ze znajomymi.

3. Podkreśl benefity bycia użytkownikiem Orange Flex

Inni chętnie posłuchają o Twoich doświadczeniach, dowiedzą się, co skłoniło właśnie Ciebie, aby przenieść numer (lub wybrać nowy).
Podejrzewamy, że dla Twoich znajomych interesujące okażą się:
  • Wszystko w aplikacji – przenosisz numer i dostajesz kartę SIM lub eSIM bez wychodzenia z domu, nie podpisujesz umowy i zarządzasz swoim planem komórkowym ze swojego smartfona, gdziekolwiek jesteś.
  • Brak zobowiązań, nie ma tu okresu wypowiedzenia – anulujesz swój plan komórkowy w dowolnym momencie. Flex działa na zasadzie subskrypcji, dokładnie tak jak np. Netflix.
  • Dodatkowa karta SIM lub eSIM za 0 zł– kurier dostarczy Ci kolejną kartę SIM za 0 zł, np. do zegarka, tabletu czy drugiego telefonu – z tym samym numerem.
  • Przekazywanie GB znajomym i innym użytkownikom Flexa – to świetna funkcja we Flexie, którą cenią sobie nasi użytkownicy. Kogo tym razem poratujesz kilkoma gigabajtami? 🧡
  • Usługa przyjazna dla klimatu – a może Twoi bliscy lubią dbać o planetę? Orange Flex jest eko! Energia elektryczna we Flexie pochodzi w 100% z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), ograniczamy też zużycie plastiku i sadzimy bioróżnorodny las. To pierwsza taka usługa telekomunikacyjna w Polsce!
  • Kody rabatowe i promocje: na kawę, przejazdy taksówkami, na kursy czy ubrania – wystarczy dołączyć do Klubu Flex, gdzie czekają specjalne promki, oraz zaglądać do Sklepu Flex, gdzie można upolować świetne sprzęty w obniżonych cenach.

4. Podaj znajomym swój kod polecający

Każdy użytkownik Orange Flex ma swój indywidualny kod polecający, który może udostępniać innym.
Wystarczy wejść w aplikacji do zakładki Polecaj i zarabiaj i skopiować swój kod.
Jeżeli Twoi bliscy i znajomi skorzystają z kodu podczas aktywacji numeru i zostaną w Orange Flex co najmniej miesiąc, dostaną 30 zł, a Ty 70 zł. Czyli razem zgarniacie stówkę do wydania w dowolny sposób!

5. Dodaj info w swoich social mediach

Protip: Jeśli aktywnie korzystasz z mediów społecznościowych, możesz udostępnić post, stories, wpis blogowy czy filmik na swoim kanale YouTube, w którym polecisz Flexa i dodasz swój kod polecający.
W ten sposób poszerzysz potencjalne grono odbiorców i zbliżysz się do zdobycia ekstra GB za osiągnięcie 5 i 10 poleceń! 😎

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Podobało się?
Udostępnij