Dlaczego warto przenieść się do Orange Flex?

Autor: Orange Flex

Data dodania: 2 August 2022

Chcesz zrezygnować z usług dotychczasowego operatora sieci komórkowej? Przenieś numer do Orange Flex i postaw na wygodę – rejestrację załatwisz za pomocą smartfona, bez wychodzenia z domu. Sprawdź, dlaczego warto być częścią #generacjiflex, i postaw na elastyczny Plan komórkowy!

Orange Flex – przeniesienie numeru bez tajemnic

Jeżeli przeniesiesz numer do Orange Flex – elastycznej sieci komórkowej, w której to Ty ustalasz zasady, mało GB internetu czy drogie usługi dodatkowe staną się wspomnieniem. Jest to niezwykle proste – rejestracja zajmuje dosłownie kilka minut. Wystarczy, że przygotujesz dowód osobisty, smartfon i… rozsiądziesz się wygodnie na kanapie.
Jak wygląda przeniesienie numeru do Flexa? Na początku musisz zainstalować naszą aplikację mobilną – pobierzesz ją z App Store, Google Play lub Huawei AppGallery. Po włączeniu apki tapnij opcję „załóż konto” i wybierz jeden z 4 Planów komórkowych. Następnie zadecyduj, od kiedy chcesz zacząć korzystać z Flexa, zamów kartę SIM, potwierdź tożsamość i wybierz metodę płatności.
Jednak to nie wszystko! Jeżeli przenosisz numer od innego operatora sieci komórkowej, Orange Flex przygotował dla Ciebie promocję 3 miesiące po 1 zł. Brzmi interesująco? Wystarczy, że 24 godziny przed dołączeniem do elastycznej sieci komórkowej użyjesz kodu SIEMAFLEX, a następnie aktywujesz usługę. Rabat naliczy się automatycznie niezależne od tego, jaki Plan Flex wcześniej wybrałeś.

Dlaczego warto przenieść numer do Orange Flex?

Istnieje kilka powodów, dlaczego warto być Orange Flex – nie musisz podpisywać długoterminowych umów czy ponosić dodatkowych opłat za aktywację konta. O wszystkim sam decydujesz, niezależnie od tego, na jaki Plan komórkowy się zdecydujesz. Oto kilka innych powodów, dlaczego warto zacząć korzystać z Flexa:
  • Zmieniaj Plan, kiedy chcesz
Do wyboru masz 4 elastyczne Plany komórkowe, a każdy z nich oferuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Różnią się one jedynie liczbą gigabajtów czy możliwością skorzystania z dodatkowych usług. Sprawdź szczegóły Oferty dla Ciebie i zmieniaj Plan Flex wtedy, kiedy tego zapragniesz.
  • Nie przejmuj się formalnościami przy przenosinach
Jeżeli nie wiesz, kiedy kończy Ci się umowa z dotychczasowym operatorem sieci komórkowej, podczas zakładania konta wybierz opcję „Jak najszybciej i bez opłat”. Wszystko załatwimy za Ciebie, bez dodatkowych kosztów związanych z zerwaniem umowy abonamentowej.
  • Zapomnij o comiesięcznych przelewach
Nie lubisz płacić rachunków? Z Flexem możesz o tym zapomnieć – wystarczy, że raz na jakiś czas doładujesz konto za pomocą BLIKA, a my pobierzemy środki na pokrycie należności. Lubisz proste rozwiązania? Podepnij swoją kartę płatniczą, dzięki której automatycznie uregulujesz płatność za wybrany Plan.
  • Potrzebujesz faktury? Nie ma problemu!
Jesteś freelancerem lub prowadzisz niewielkie przedsiębiorstwo? Potrzebujesz faktury za Plan komórkowy? Wystarczy, że postawisz na ofertę Flex dla Firm, a my co miesiąc będziemy Ci przesyłać na wskazany mail e-fakturę. Zero papierologii i wszystko w jednym miejscu!
  • Zrezygnuj, kiedy tylko zechcesz
Niezależnie od tego, ile będziesz korzystać z Orange Flex, w każdej chwili możesz zrezygnować z wybranej oferty. Bez okresów wypowiedzenia czy kar za zerwanie umowy – wszystko odbędzie się na Twoich zasadach. Wystarczy, że w aplikacji odwiedzisz zakładkę „Mój Plan” i wybierzesz opcję „Zakończ Plan”.

Usługi i promocje Orange Flex – elastycznie dla każdego!

Po dołączeniu do Flexa i skorzystaniu z promocji „3 miesiące po 1 zł” możesz… zyskać jeszcze więcej – to wszystko dzięki ekstra kodom rabatowym, które znajdziesz w Klubie Flex. Po wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych wystarczy aktywować wybraną ofertę i gotowe!
A może lubisz zbierać oszczędności? Z Flexem wszystko jest możliwe! Wystarczy, że wyślesz znajomemu specjalny kod polecający Orange Flex, a na Twoje i zaproszonej osoby konto wpadnie łącznie 100 złotych. Jednak to nie wszystko – dodatkowo możesz zyskać nawet 1000 GB internetu. Sprawdź szczegóły promocji „Polecaj i zarabiaj”, korzystaj z Flexa bez ograniczeń i ciesz się z elastycznej oferty, gdziekolwiek jesteś!

Pierwszy raz Flex?

Poczuj wygodę subskrypcji, czyli zwykłe-niezwykłe usługi w apce.

Podobało się?
Udostępnij