Zakupy w sklepie Orange Flex – raty i płatności

Autor: Orange Flex

Data dodania: 17 January 2023

W naszym sklepie znajdziesz najnowsze smartfony, smartwatche, tablety czy elektronikę przydatną w domu, a to wszystko w dobrych cenach. Możesz liczyć na regularne zniżki i promocje! Dowiedz się, jak działa sklep Orange Flex, poznaj dostępne płatności, raty i zalety zakupów w Sklepie Flex.

Jak działa sklep Orange Flex?

Sklep Flex w aplikacji Orange Flex to miejsce, w którym możesz zgarnąć smartfony, smartwatche, tablety i laptopy, a także urządzenia do domu w dobrych cenach. Troszczysz się o planetę? Zakupy w sklepie Flex to również możliwość nabycia odnowionych smartfonów, które przeszły profesjonalną renowację i szczegółowe próby techniczne przed sprzedażą – dzięki temu są w świetnym stanie i można dać im drugie życie, korzystając z nich ponownie. To najczęściej telefony pochodzące z dwutygodniowych zwrotów, które mają świetnej jakości podzespoły i atrakcyjną cenę. 😉

Jak działa sklep Orange Flex? Jak możesz zrobić zakupy?

  1. Zainstaluj aplikację Orange Flex na telefon i aktywuj wybrany Plan Flex (jeśli jeszcze go nie posiadasz).
  2. W zakładce Sklep znajdziesz szeroki przekrój elektroniki – wybieraj, jak lubisz.
  3. Wybierz preferowaną metodę płatności i opłać zamówienie.
  4. Gotowe! Możesz cieszyć się swoimi zakupami, które kurier dostarczy pod Twoje drzwi w ciągu kilku dni. Możesz też wybrać bardziej eko-opcję i odebrać swoje itemy z dowolnego paczkomatu. 💚

Orange Flex sklep – płatności

Za zakupy w sklepie Flex możesz płacić na dwa sposoby – korzystając z karty płatniczej lub środków na koncie Flex, które możesz regularnie zasilać. Za zakupione produkty możesz płacić analogicznie, jak w przypadku comiesięcznego opłacania Planu, czyli poprzez kartę lub środki zasilające konto Flex. Wybrany przez Ciebie sposób płatności obowiązuje również w przypadku innych opłat realizowanych w Orange Flex, ale w razie potrzeby możesz go zmienić na etapie finalizacji zamówienia.

Sklep Orange Flex – raty

Marzy Ci się flagowy smartphone ale masz ograniczony budżet? Żaden problem! We Flexie możesz robić zakupy na raty – jedyny warunek jest taki, aby produkty w koszyku były powyżej 300 zł. Wówczas możesz skorzystać z rat 0%, przykładowo 30 rat 0% z RRSO 0%. Dzięki wygodnym ratom możesz upolować sprzęty, których zakup chodził Ci po głowie od dawna.

Zakupy w sklepie Flex – zalety

Dlaczego warto kupować we Flexie? Jakie są zalety robienia zakupów w sklepie Orange Flex?

  • Regularne akcje promocyjne. Flex wyróżnia się specjalnymi okazjami – Flex Nocą we wtorki po 17:00, comiesięczna Okazja Miesiąca czy tematyczne weekendy to przykłady akcji specjalnych, podczas których możesz dorwać świetne produkty w atrakcyjnych cenach. 🔥 Liczy się refleks – niektóre urządzenia rozchodzą się w kilkanaście minut! Śledź nasze promki na bieżąco w social mediach i Klubie Flex, zgarniając zniżki!
  • Gwarancja zakupu. Wszystkie urządzenia w sklepie Flexa są objęte gwarancją – również te z drugiej ręki, profesjonalnie odnowione, które możesz kupić w niższych cenach. Dzięki temu kupujesz bezpiecznie!
  • Bezpieczne płatności. Wszystko załatwiasz w aplikacji – szybko, prosto i bezpiecznie. Zakupy w sklepie Flex zrobisz i opłacisz w kilka chwil.
  • Szybka dostawa i zwrot. Twoje zakupy dotrą do Ciebie w 2-3 dni, a na ewentualny zwrot masz 14 dni.
  • Eko podejście – możliwość zakupu smartfonów odnawianych to proekologiczne rozwiązanie. Koszt odnowienia smartfona jest znacznie niższy, niż ten związany z wyprodukowaniem nowego urządzenia. To znacznie lepsze rozwiązanie dla środowiska!
  • Nowoczesne rozwiązania – eSIM i 5G. ✨ Flex stawia na nowe technologie – możesz korzystać z Planu obsługującego sieć najnowszej, piątej generacji, czyli 5G, a także elektronicznej karty SIM, czyli eSIM. Wirtualną kartę eSIM zainstalujesz w parę chwil na smartfonie, a 5G pozwoli Ci korzystać z super szybkiego i niezawodnego internetu.

Pierwszy raz Flex?

Poczuj wygodę subskrypcji, czyli zwykłe-niezwykłe usługi w apce.

Podobało się?
Udostępnij