Skocz po smartfon vivo do Sklepu Flex

Autor: Orange Flex

Data dodania: 14 January 2022

Zima – czyli przygotowania do świąt, binge watching pod kocykiem oraz czas na odkurzenie sanek, łyżew czy nart z zeszłego sezonu. Jedni co roku trzymają kciuki, by śnieg jak najbardziej zasypał polskie góry i pozwolił na cieszenie się sportami zimowymi, inni trzymają je tylko za polskich skoczków. Tak jak trzyma vivo, czyli oficjalny smartfon Polskiej Reprezentacji w skokach narciarskich! 🎿 📱

vivo – oficjalny smartfon Polskiej Reprezentacji w skokach narciarskich i nowość w portfolio Sklepu Flex

Od listopada do portfolio Sklepu Flex dołączyła marka vivo, która stała się partnerem Polskiego Związku Narciarskiego. vivo to globalna marka produkująca wysokiej jakości innowacyjne smartfony. vivo integruje najnowocześniejszą technologię z zasadami design thinking, jednocześnie stawiając użytkownika na pierwszym miejscu. W Sklepie Flex obecnie można znaleźć trzy modele smartfonów tego producenta: vivo V21 5G, vivo Y52 5G oraz vivo Y21s.

Marka vivo – skąd oni się wzięli?

Marka vivo łączy w swoich smartfonach to, czego w nowym telefonie szuka wiele osób: wysoką jakość oraz niską cenę. Jeszcze kilka lat temu „tani” w odniesieniu do smartfonów równał się „kiepski” – dziś, po ogromnym sukcesie takich marek jak Xiaomi czy RealMe, wiemy już, że to nieaktualne. Producenci z Chin oferują telefony w bardzo atrakcyjnych cenach i, jak się okazuje, dobrej jakości. Dowiedli już, że chińskie sprzęty nie tylko nie wypadają gorzej na tle najdroższych flagowców, ale też – że stanowią dla nich realną konkurencję.
Nic zatem dziwnego, że telefony vivo spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem klientów. Szczególnie że firma ma duże doświadczenie w produkcji elektroniki, co widać w dostępnych obecnie na rynku i cieszących się rosnącą popularnością smartfonach vivo. W 1995 roku, a więc około 30 lat temu, powstało BBK Electronics, które podzieliło się w 2001 roku na trzy odrębne marki: vivo, OPPO i BBK. Do maja 2020 roku, gdy w Europie jeszcze niewiele osób o nich słyszało, sprzedali ponad 250 milionów smartfonów i stali się gigantem na rynku chińskim oraz zachodnim.
Duże doświadczenie przełożyło się na spore możliwości. Smartfony vivo to w większości duża pamięć wewnętrzna, system kilku aparatów i solidne baterie.

Telefony vivo w Sklepie Flex

Telefonów vivo nie mogło zabraknąć w Sklepie Flex. Ten wyjątkowy partner Polskiego Związku Narciarskiego wskakuje zatem do naszej oferty – i to z impetem!
  • Smartfon vivo V21 5G
Ośmiordzeniowy procesor, trzy aparaty tylne – 64 + 8 + 2 Mpx – i obiektyw do selfie o doskonałych 44 Mpx. Do tego optyczna stabilizacja obrazu, najnowszy Android i dostęp do sieci 5G – to zaledwie początek zalet smartfona vivo V21 5G. Telefon już na wstępie zachwyca smukłą sylwetką i wąskimi ramkami, co w efekcie daje duży ekran – idealny do oglądania skoków! Mimo swoich 6,44 cali vivo V21 świetnie leży i w męskiej, i w kobiecej dłoni. Do tego waży zaledwie 176 gramów. Robienie zdjęć ze stoku czy wypadu na łyżwy nigdy nie było tak wygodne! Ekran AMOLED odświeża się z częstotliwością 90 Hz, zatem nie zawiedzie również zapalonych graczy – szczególnie że jakość wyświetlania również jest wysoka, bo sięga 4K. A to wszystko za nieco ponad 1000 zł!
  • Smartfon vivo Y21s
Telefon vivo Y21s to wyjątkowo budżetowy wybór – w Orange Flex dorwiesz go za mniej niż tysiaka. Co wcale nie świadczy o małych możliwościach! vivo Y21s jest wyposażony w system trzech aparatów, z czego główny ma aż 50 Mpx. Tym smartfonem uwiecznisz wszystkie najpiękniejsze wspomnienia z ferii zimowych i nie tylko. Swoje zdjęcia i filmy z zimowych wypadów z przyjaciółmi nagrywane w jakości Full HD obejrzysz na ekranie 6,51’’. Do tego szybkie ładowanie baterii o pojemności 5000 mAh, 4 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej, elegancki design oraz przepiękna kolorystyka tylnej obudowy – robi wrażenie!
  • Smartfon vivo Y52 5G
Wybór dla tych, którzy lubią widzieć więcej. Wyświetlacz 6,58’’ zapewni wygodne oglądanie filmów czy komfortowe granie w premierowe gry mobilne, a solidna bateria 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania pozwoli cieszyć się nimi dłużej. Smartfon vivo Y52 5G oferuje również 4G pamięci RAM i 128 GB pamięci ROM, a także system trzech aparatów tylnych (główny 48 Mpx) oraz obiektyw do selfie 8 Mpx. Dostęp do sieci 5G, który daje Ci telefon vivo Y52, oraz korzystanie z dowolnego Planu w Orange Flex zapewnia najszybszą prędkość internetu – zero lagów, czy to podczas grania w gry, czy oglądania skoków na żywo!
Sprawdź markę vivo i smartfony dostępne w Sklepie Flex. Regularnie wskakują tu nowe promocje, dzięki którym możesz kupić nowy telefon (lub model odnowiony) nawet kilkaset zł taniej!

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Podobało się?
Udostępnij