Nowe Plany komórkowe z 5G – przegląd

Autor: Orange Flex

Data dodania: 24 May 2022

W zasięgu 5G Orange jest już ponad 6,3 mln osób. Nowa technologia opanowuje coraz większą liczbę polskich miast, a wszystkie smartfony pojawiające się na rynku zostają przystosowane do jej obsługi. To w końcu przyszłość internetu mobilnego, która staje się teraźniejszością. W Orange Flex mówimy #hello5G między innymi naszymi nowymi Planami komórkowymi. Sprawdź, co pojawiło się w ofercie!

Orange Flex – 5G na wyciągnięcie ręki

Nowe Plany w Orange Flex chętnie otwierają się na technologię 5G. Oferuje ona znacznie szybsze oraz bardziej stabilne połączenie z siecią mobilną od 4G LTE. Jak piszemy w artykule „Dlaczego sieć 5G to przyszłość internetu?”, nowa generacja sieci pozwala bez przeszkód cieszyć się tempem najbardziej zaawansowanych gier online czy transmisjami na żywo w 4K. Zależy nam na tym, by jak najwięcej osób mogło błyskawicznie korzystać z internetu, rozszerzamy zatem obsługę 5G na kolejne z Planów:
  • 5G w Orange Flex z Planem za 35 zł: 45 GB
Plany komórkowe w Orange Flex dają Ci nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Możesz zatem dzwonić, pisać i dzielić się zdjęciami bez dodatkowych opłat ze znajomymi mieszkającymi w Polsce. Wolisz komunikować się przez internet? W ramach każdego z Planów otrzymujesz też popularne social media bez limitu GB w kraju. Nieważne więc, czy scrollujesz TikToka, odbierasz Snapy, czy nagrywasz nową relację na Insta, Twoje gigabajty pozostaną nienaruszone. A do czytania wiadomości, oglądania filmów lub słuchania podcastów, w Planie za 35 zł, dostajesz aż 45 GB do wykorzystania w Polsce i 4,88 GB w roamingu w UE. Oczywiście w 5G!
  • 5G w Orange Flex z Planem za 50 zł: 80 GB
W ramach Planu za 50 zł również otrzymujesz rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci w Polsce oraz nielimitowane socjale w kraju. A na inne internetowe potrzeby dostajesz 80 GB do wykorzystania co miesiąc z #hello5G. Zdarza Ci się wyjeżdżać na granicę? Przyda się zatem dodatkowe 6,96 GB w roamingu na terenie Unii Europejskiej!
  • 5G w Orange Flex z Planem za 80 zł: 150 GB
Potrzebujesz jeszcze więcej? Kolejny z Planów komórkowych w Orange Flex, czyli 150 GB za 80 zł + 11,14 GB w roamingu w UE, pozwoli Ci do woli grać w gry online czy oglądać filmy i seriale. A jeśli pod koniec miesiąca zostanie Ci trochę niewykorzystanych gigabajtów, to będziesz mógł przesłać je znajomym Flexowiczom lub przekazać na sadzenie lasów w ramach akcji EKO GB. Oczywiście i w tym Planie nie brakuje darmowych rozmów, SMS-ów oraz MMS-ów do wszystkich, a także braku limitu na GB podczas korzystania z social mediów. No i dołączasz do 5G w Orange Flex!

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Podobało się?
Udostępnij