Orange Flex logo
Strzałka

Urodzinowy tydzień w Orange Flex!

: Aleksandra Molenda

: 11 maja 2021

Blog post

To nie wszystkie atrakcje. Zobacz, jak będziemy świętować urodziny naszej sieci w aplikacji.

Obecnie z Orange Flex korzysta już ponad 100 tys. użytkowników. Oznacza to, że w przeciągu ostatniego roku Flex urósł ponad dwukrotnie! 🙌 To świetna okazja, aby obdarować prezentami naszych użytkowników m.in. w formie interaktywnej zabawy.

Urodzinowe niespodzianki to:

  • ukryte kody promocyjne,
  • 3 miesiące korzystania za 1 zł miesięcznie (dla nowych użytkowników).

Orange 600x600 07.jpg

W Orange Flex świętujemy drugie urodziny przez cały tydzień. W różnych miejscach jak np. na naszym Instagramie, w aplikacji, czy na stronie www ukryliśmy w sumie 4 kody promocyjne. Wyzwanie wymaga czujności, by odkryć konkretne miejsce jak i samą nazwę kodu. Aby zobaczyć, co dokładnie kryje się za kodami użytkownicy muszą wpisać je a w aplikacji zakładce „Kody promocyjne”. Użytkownicy Flexa mają czas na wpisanie kodów do niedzieli 16 maja. Poszukiwania warto zacząć od samej aplikacji oraz wytrwale śledzić wskazówki na profilu na Instagramie Flexa (@orange_flex).

Dla nowych użytkowników przygotowaliśmy ofertę specjalną – 3 miesiące korzystania z Flexa za 1 zł miesięcznie za dowolny Plan komórkowy, nawet ten 100 GB z 5G 😎 . Wystarczy podczas rejestracji konta podać kod FLEX3 – przed dodaniem metody płatności w aplikacji.

Z ciekawych liczb, jakimi warto się pochwalić przy okazji drugich urodzin mamy: 15% aktywnych kart SIM stanowi wirtualna karta eSIM (czyli #zeroplastiku). Już co piąty użytkownik korzysta z Flexa z polecenia! Najpopularniejszy Plan komórkowy to niezmiennie 30 GB za 30 zł.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Udostępnij:

Wybierz Plan Orange Flex bez zobowiązań

Jak skorzystac z promocji Flex
Sprawdź szczegóły

Zobacz też

Jak uniknąć niepotrzebnego stresu?

Przeczytaj o sprawdzonych sposobach na walkę ze...

Jak zadbać o wellbeing, pracując z domu?

Pracujesz zdalnie? Poznaj kilka sprawdzonych tipów na...

Jak ważny jest wypoczynek?

Rzadko kiedy zdajemy sobie jednak sprawę z...

Przejdź do wszystkich