Orange Flex logo
Strzałka

Skocz po smartfon vivo do Sklepu Flex

: Michał Biały

: 14 stycznia 2022

Blog post

Zima na dobre zagościła w naszym krajobrazie, a wraz z nią wrócił ulubiony sport Polaków – skoki narciarskie – które biją rekordy oglądalności w prawie każdy zimowy weekend w domach naszych rodaków. Wielu z nas, Flexowiczów, darzy ten sport uwagą i zainteresowaniem, a także na co dzień śledzi poczynania naszych orłów na skoczniach całego świata – od Saporro w Japonii po Kussamo w dalekiej Finlandii. Nie tylko na ekranach telewizorów, ale także na swoich smartfonach czy tabletach. 🎿 📱

vivo – oficjalny smartfon Polskiej Reprezentacji w skokach narciarskich i nowość w portfolio Sklepu Flex

Od listopada do portfolio Sklepu Flex zawitała marka vivo, która stała się partnerem Polskiego Związku Narciarskiego. vivo to globalna marka, produkująca wysokiej jakości, innowacyjne smartfony. vivo integruje najnowocześniejszą technologię z zasadami design-thinking, jednocześnie stawiając użytkownika na pierwszym miejscu. W Sklepie Flex obecnie można znaleźć cztery modele tego producenta: vivo V21 5G, vivo Y52 5G, vivo Y21s oraz vivo Y11s.

Kibicuj naszym skoczkom tej zimy i skocz po smartfon vivo z rabatem

Dla użytkowników Flex przygotowaliśmy nie lada gratkę – od weekendu w Zakopanem 15-16.01, aż do finału Pucharu Świata w słoweńskiej Planicy 25-27.03.2022, czyli aż przez 7 weekendów zachęcamy do trzymania kciuków za naszych zawodników. Im więcej punktów Polscy skoczkowie wyskaczą w konkursie indywidualnym, czy drużynowym, tym większy rabat na wybrany smartfon vivo będzie czekał w Sklepie Flex w poniedziałek i wtorek po konkursie.

vivo skocz-min.jpg

Harmonogram akcji w Sklepie Flex:

Przechwytywanie.PNG

Jak będzie naliczany rabat na wybrany smartfon vivo?

Aby lepiej zrozumieć skąd będzie wynikał rabat na wybrany smartfon vivo, posłużmy się przykładem konkursów, które odbyły się w Wiśle 4 i 5 grudnia 2021 roku.

4 grudnia odbył się konkurs drużynowy, w którym Polska drużyna zajęła 4 miejsce, zdobywając tym samym 250 punktów w klasyfikacji Drużynowego Pucharu Świata. Stąd potencjalny rabat to 250 zł na wybrany smartfon vivo.

5 grudnia odbył się konkurs indywidualny, gdzie do drugiej serii awansowało trzech polskich zawodników, którzy zajęli miejsca 11, 25 i 26. W klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata zdobyli zatem odpowiednio 24, 6 i 5 punktów, co w sumie daje 35 punktów. Czyli potencjalny rabat to 35 zł.

Orange Flex - tak jak vivo przy projektowaniu swoich urządzeń - na pierwszym miejscu stawia dobro swoich użytkowników. Z tego powodu wybralibyśmy większą zniżkę (250 zł) i potencjalnie 6 i 7 grudnia w naszej ofercie smartfon vivo Y52 5G miałby cenę 949 zł (czyli 250 zł taniej niż jego cena regularna). Niezła promka, to fakt.

A co, jeśli w obu konkursach naszym zawodnikom podwinie się noga jak w przypadku konkursu w Wiśle 5 grudnia? Nasza noblistka pisała, że: „Nic dwa razy się nie zdarza…” , więc nie będziemy siać pesymistycznych wizji, ale dajemy gwarancję minimum 100 zł zniżki, za dzielne kibicowanie. 100 zł zniżki to 100 punktów, jak za zwycięstwo w zawodach na skoczni, a dla nas nasi skoczkowie zawsze są zwycięzcami.

No, to co teraz? Nie dziwi nas, że skok po smartfon vivo będzie tej zimy nieunikniony! 😎

#Sklep Flex

Udostępnij:

Wybierz Plan Orange Flex bez zobowiązań

Jak skorzystac z promocji Flex
Sprawdź szczegóły

Zobacz też

Samsung Galaxy – co warto wiedzieć o kultowej serii smartfonów

Sprawdź najciekawsze urządzenia z kultowej serii Galaxy!...

Smartfon dla dziecka do szkoły

Sprawdź, jaki telefon dla dziecka sprawdzi się...

Sklep Flex od kuchni – przepis jak nie przegapić żadnej okazji

Sprawdź jak działa jedna z najpopularniejszych usług...

Przejdź do wszystkich