Orange Flex logo
Strzałka

Poradnik: jak polecać Orange Flex i zarabiać?

: Aleksandra Molenda

: 24 września 2021

Blog post

Masz numer w Orange Flex i cenisz sobie naszą sieć komórkową? Chciałbyś polecić ofertę swoim bliskim lub znajomym w ramach promocji Polecaj-zarabiaj? Przedstawiamy Ci argumenty, jakimi łatwo przekonasz rodzinę i przyjaciół, by przenieśli się do Orange Flex. Pamiętaj, że dzięki Twojemu poleceniu zgarniecie wspólnie 100 zł 😎 💪

Przekonaj się jak w prosty sposób zachęcić innych do przejścia do nowoczesnej sieci komórkowej w aplikacji Orange Flex, krok po kroku.

1. Szepnij znajomym i rodzinie o Flexie

Każdy ma swoje grono najbliższych, czy własną ekipę w której wymieniamy się opiniami i poglądami. To dobry punkt startowy, bo kto jak nie Twoi ziomkowie chętnie skorzystają z dobrej rady. Przeniesienie numeru do innego operatora nie jest szybką decyzją i niektórzy potrzebują usłyszeć argumenty za i posłuchać o benefitach, jakie będą mieć ze zmiany.

2. Powiedz, im dlaczego Ty korzystasz z sieci komórkowej w aplikacji

Inni chętnie posłuchają Twojego własnego customer experience, dowiedzą się co skłoniło właśnie Ciebie, aby przenieść numer (lub wybrać nowy). W Orange Flex wszystko załatwisz w aplikacji, bez konieczności wychodzenia z domu, wizyty w salonie lub kontaktu z infolinią. Kartę SIM otrzymasz kurierem za 0 zł, lub możesz wybrać wirtualną kartę eSIM. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej pokazać jak coś działa w praktyce. Dlatego pokaż bliskim i znajomym aplikację Orange Flex i wyjaśnij jak łatwe jest korzystanie z niej, wystarczy kilka kliknięć by zmienić swój Plan czy przesłać gigabajty znajomym, którym akurat ich zabrakło.

Sprawdź jak przenieść numer do Orange Flex tutaj.

3. Podkreśl benefity bycia użytkownikiem Orange Flex

Wiele osób kieruje się ceną podczas decyzji o zmianie operatora. W Orange Flex oprócz atrakcyjnych cen (już od 25 zł/mies.), ważne jest to, co dostajesz w każdym z Planów komórkowych. Podejrzewamy, że dla Twoich znajomych interesujące okażą się:

  • Social media bez limitu GB – surfujesz po najpopularniejszych mediach społecznościowych i korzystasz z komunikatorów bez utraty gigabajtów z Twojej paczki! W Social Pass znajdziesz: Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest, WhatsApp i wiele innych apek. Sztos, prawda?
  • Wszystko w aplikacji – przenosisz numer bez wychodzenia z domu i zarządzasz swoim Planem komórkowym ze swojego smartfona, gdziekolwiek jesteś.
  • Kody rabatowe i promocje: na kawę, przejazdy taksówkami, na kursy czy ubrania – wystarczy dołączyć do Klubu Flex, gdzie czekają specjalne promki.
  • HBO GO przez pierwszy miesiąc w prezencie – nic dodać, nic ująć. Z Flexem masz lepiej.
  • Brak zobowiązań, nie ma tu okresu wypowiedzenia – anulujesz swój Plan komórkowy w dowolnym momencie. Flex działa na zasadzie subskrypcji dokładnie tak jak np. Netflix.
  • Dodatkowa karta SIM lub eSIM za 0 zł– kurier dostarczy Ci ekstra kartę SIM za 0 zł, do zegarka, tabletu czy drugiego telefonu – z tym samym numerem
  • Przekazywanie GB znajomym i innym użytkownikom Flexa – to ekstra funkcja we Flexie, którą cenią sobie nasi użytkownicy. Kogo tym razem poratujesz kilkoma gigabajtami?

brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

4. Podaj znajomym swój kod polecający

Każdy użytkownik Orange Flex ma swój indywidualny kod polecający, który może udostępniać innym. Wystarczy wejść w aplikacji do zakładki Polecaj-zarabiaj i skopiować swój kod. Jeżeli Twoi bliscy i znajomi, skorzystają z kodu podczas aktywacji numeru i zostaną w Orange Flex co najmniej miesiąc dostaną 30 zł zwrotu, a Ty 70 zł. Czyli razem zgarniacie stówkę do wydania w dowolny sposób!

5. Dodaj info w swoich social mediach

Pro tip: Jeśli aktywnie korzystasz z mediów społecznościowych, możesz udostępnić post, stories, wpis blogowy czy filmik na Twoim kanale YouTube, w którym polecisz Flexa i dodasz swój kod polecający. W ten sposób poszerzysz potencjalne grono odbiorców i zbliżysz się do zdobycia ekstra GB za osiągnięcie 5 i 10 poleceń! 😎

Polecaj i zarabiaj w Orange Flex

Nasz program Polecaj-zarabiaj obchodzi właśnie 2. urodziny! Już od dwóch lat użytkownicy polecają i zachęcają do przejścia do Flexa, zgarniając w nagrodę dodatkowe bonusy. 💸 Więcej o programie Polecaj-zarabiaj we Flexie możecie przeczytać tutaj.

#Polecaj-zarabiaj

Udostępnij:

Wybierz Plan Orange Flex bez zobowiązań

Jak skorzystac z promocji Flex
Sprawdź szczegóły

Zobacz też

Jak uniknąć niepotrzebnego stresu?

Przeczytaj o sprawdzonych sposobach na walkę ze...

Jak zadbać o wellbeing, pracując z domu?

Pracujesz zdalnie? Poznaj kilka sprawdzonych tipów na...

Jak ważny jest wypoczynek?

Rzadko kiedy zdajemy sobie jednak sprawę z...

Przejdź do wszystkich