Orange Flex logo
Strzałka

Podcasty, które poprawią Ci humor

: Orange Flex

: 13 maja 2022

Blog post

Chcesz się nieco odstresować? Masz przed sobą nużące sprzątanie, gotowanie lub długą podróż i chcesz posłuchać podcastu, który wprowadzi Cię w dobry nastrój? Podcasty komediowe to świetna dawka humoru na co dzień. Sprawdź nasze propozycje śmiesznych podcastów, z którymi na pewno nie będziesz się nudzić!

Śmieszne podcasty – czego warto słuchać?

Które podcasty komediowe królują w notowaniach Spotify? Czego słuchamy najchętniej, by poprawić sobie humor? Poznaj nasze zestawienie śmiesznych podcastów, których warto posłuchać w drodze do pracy, na uczelnię, w podróży czy podczas nużącego sprzątania mieszkania. Na pewno umilą Ci dzień!

  • Ja i moje przyjaciółki idiotki

Joannę Okuniewską można uznać za królową polskich podcastów – to w zasadzie prekursorka tej formy rozrywki w naszym kraju. ,,Tu Okuniewska’’ to bardziej osobiste słuchowisko autorki, które wystartowało w 2018 roku. Joanna opowiada w nim o swoich życiowych perypetiach i przebywaniu na obczyźnie z nieprzebraną dozą humoru. ,,Ja i moje przyjaciółki idiotki’’ dotyczy toksycznych relacji, miłosnych rozczarowań – Okuniewska opowiada w zabawny i prawdziwy sposób, trafiający do każdego, kto był kiedyś nieszczęśliwie zakochany. Mocną stroną podcastowych historii Okuniewskiej jest to, że są uniwersalne i pouczające – łącznie odsłuchano je ponad 20 mln razy!

  • Dwóch Typów Podcast

Jakub Chuptyś (Gargamel) i Bartłomiej Sitek (Generator Frajdy) połączyli siły i od 2018 roku tworzą wspólnie komediowy podcast ,,Dwóch Typów Podcast’’. Przekrój tematów jest szeroki, a wszystko podane z dużą dawką humoru. W szczycie swojej popularności ,,Dwóch Typów Podcast’’ królował w TOP 3 zabawnych podcastów na Spotify. Do dzisiaj to słuchowisko ma wielu fanów, a autorzy mają około 450 tysięcy słuchaczy. Nie mogło być inaczej – w końcu ich kanały na YouTube, czyli ,,Gargamel’’ i ,,Generator Frajdy’’ cieszyły się milionami odsłon! Dwóch Typów Podcast to ciekawe commentary bieżących wydarzeń – z pewnością znajdziesz temat dla siebie i będziesz się dobrze bawić.

  • BEczKA

,,BEczKA’’ to krótki format na Spotify. Kilkuminutowe nagrania opierają się na znanych wszystkim żartach i dowcipach. Podcast funkcjonuje od 2020 roku i zebrał sporą rzeszę słuchaczy zainteresowanych zabawnymi podcastami. Kilka minut ze śmiesznymi historyjkami z ,,BEczKĄ’’ z pewnością wprawi Cię w dobry nastrój!

  • Vogule co myślisz?

,,Vogule co myślisz?’’ to podcast tworzony przez Vogule Poland, czyli Patryka Chilewicza i Madama – Adama Mączewskiego. W podcaście chłopaków, podobnie jak na ich kanale na YT, nie brakuje satyry, ironii, ale i poruszania ważnych, a czasami niewygodnych tematów, co wciąż nie jest standardem wśród pozostałych twórców internetowych. ,,Vogule co myślisz?’’ to zabawny podcast, w którym znajdziesz codzienne przygody Patryka i Madama, migawki z życia w Barcelonie, a także bardziej prywatne tematy.

mohammad-metri-1oKxSKSOowE-unsplash.jpg

Podcasty komediowe bez końca z Flexem – Music Pass

Lubisz słuchać muzyki i podcastów? To świetnie! Z nami nie musisz martwić się o ubywające gigabajty internetu. Funkcjonalność Music Pass dostępna we wszystkich Planach Orange Flex, pozwala słuchać muzyki i ulubionych podcastów bez ograniczeń. Minuty słuchania płyną, a Twoje GB nie ubywają. Music Pass pozwala na nielimitowane słuchanie podcastów i muzyki w serwisach takich jak Spotify, Apple Music, Tidal, Amazon Music, Deezer, Polskie Radio czy Open FM. Miesięczna opłata za usługę to jedynie 5 zł, a Ty korzystasz, ile chcesz. Słuchaj śmiesznych podcastów, które poprawią Ci humor!

Może Cię zainteresować: Jak słuchać muzyki bez limitu GB? >>

#Music Pass

Udostępnij:

Wybierz Plan Orange Flex bez zobowiązań

Jak skorzystac z promocji Flex
Sprawdź szczegóły

Zobacz też

Jak uniknąć niepotrzebnego stresu?

Przeczytaj o sprawdzonych sposobach na walkę ze...

Jak zadbać o wellbeing, pracując z domu?

Pracujesz zdalnie? Poznaj kilka sprawdzonych tipów na...

Jak ważny jest wypoczynek?

Rzadko kiedy zdajemy sobie jednak sprawę z...

Przejdź do wszystkich