Orange Flex logo
Strzałka

Dlaczego warto przenieść się do Orange Flex?

: Orange Flex

: 2 sierpnia 2022

Blog post

Chcesz zrezygnować z usług dotychczasowego operatora sieci komórkowej? Przenieś numer do Orange Flex i postaw na wygodę – rejestrację załatwisz za pomocą smartfona, bez wychodzenia z domu. Sprawdź, dlaczego warto być częścią #generacjiflex i postaw na elastyczny Plan komórkowy!

Orange Flex – przeniesienie numeru bez tajemnic

Jeżeli przeniesiesz numer do Orange Flex – elastycznej sieci komórkowej, w której to Ty ustalasz zasady, mało GB internetu czy drogie usługi dodatkowe staną się wspomnieniem. Jest to niezwykle proste – rejestracja zajmuje dosłownie kilka minut. Wystarczy, że przygotujesz dowód osobisty, smartfon i… rozsiądziesz się wygodnie na kanapie.

Jak wygląda przeniesienie numeru do Flexa? Na początku musisz zainstalować naszą aplikację mobilną – pobierzesz ją z App Store, Google Play lub Huawei AppGallery. Po włączeniu apki tapnij opcję „załóż konto” i wybierz jeden z pięciu Planów komórkowych. Następnie zadecyduj, od kiedy chcesz zacząć korzystać z Flexa, zamów kartę SIM, potwierdź tożsamość i wybierz metodę płatności.

Jednak to nie wszystko! Jeżeli przenosisz numer od innego operatora sieci komórkowej**, Orange Flex przygotował dla Ciebie promocję 3 miesiące po 1 zł. Brzmi interesująco? Wystarczy, że 24 godziny przed dołączeniem do elastycznej sieci komórkowej użyjesz kodu SIEMAFLEX, a następnie aktywujesz usługę. Rabat naliczy się automatycznie niezależne od tego, jaki Plan Flex wcześniej wybrałeś.

Dlaczego warto przenieść numer do Orange Flex?

Istnieje kilka powodów, dlaczego warto dołączyć do Orange Flex – nie musisz podpisywać długoterminowych umów czy ponosić dodatkowych opłat za aktywację konta. O wszystkim sam decydujesz, niezależnie od tego, na jaki Plan komórkowy się zdecydujesz. Oto kilka innych powodów, dlaczego warto zacząć korzystać z Flexa:

  • Zmieniaj Plan, kiedy chcesz

Do wyboru masz pięć elastycznych Planów komórkowych, a każdy z nich oferuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Różnią się one jedynie ilością gigabajtów czy możliwością skorzystania z usługi #mam5G. Sprawdź szczegóły Oferty dla Ciebie i zmieniaj Plan Flex wtedy, kiedy tego zapragniesz.

  • Nie przejmuj się formalnościami przy przenosinach

Jeżeli nie wiesz, kiedy kończy Ci się umowa z dotychczasowym operatorem sieci komórkowej, podczas zakładania konta wybierz opcję „Jak najszybciej i bez opłat”. Wszystko załatwimy za Ciebie, bez dodatkowych kosztów związanych z zerwaniem umowy abonamentowej.

  • Zapomnij o comiesięcznych przelewach

Nie lubisz płacić rachunków? Z Flexem możesz o tym zapomnieć – wystarczy, że raz na jakiś czas doładujesz konto za pomocą BLIK-a, a my pobierzemy środki na pokrycie należności. Lubisz proste rozwiązania? Podepnij swoją kartę płatniczą, dzięki której automatycznie uregulujesz płatność za wybrany Plan.

  • Potrzebujesz faktury? Nie ma problemu!

Jesteś freelancerem lub prowadzisz niewielkie przedsiębiorstwo? Potrzebujesz faktury za Plan komórkowy? Wystarczy, że postawisz na ofertę Flex dla Firm, a my co miesiąc będziemy Ci przesyłać na wskazany mail e-fakturę. Zero papierologii i wszystko w jednym miejscu!

  • Zrezygnuj, kiedy tylko zechcesz

Niezależnie od tego, ile będziesz korzystać z Orange Flex, w każdej chwili możesz zrezygnować z wybranej oferty. Bez okresów wypowiedzenia czy kar za zerwanie umowy – wszystko odbędzie się na Twoich zasadach. Wystarczy, że w aplikacji odwiedzisz zakładkę „Mój Plan” i wybierzesz opcję „Zakończ Plan”.

Sprawdź też: Konto w Orange Flex – wszystko, co warto o nim wiedzieć

Usługi i promocje Orange Flex – elastycznie dla każdego!

Po dołączeniu do Flexa i skorzystaniu z promocji „3 miesiące po 1 zł” możesz… zyskać jeszcze więcej – to wszystko dzięki ekstra kodom rabatowym, które znajdziesz w Klubie Flex. Po wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych wystarczy aktywować wybraną ofertę i gotowe!

A może lubisz zbierać oszczędności? Z Flexem wszystko jest możliwe! Wystarczy, że wyślesz znajomemu specjalny kod polecający Orange Flex, a na Twoje i zaproszonej osoby konto wpadnie łącznie 100 złotych. Jednak to nie wszystko – dodatkowo możesz zyskać nawet 1000 GB internetu. Sprawdź szczegóły promocji „Polecaj i zarabiaj”, korzystaj z Flexa bez ograniczeń i ciesz się z elastycznej oferty, gdziekolwiek jesteś!

#eSIM#Flex dla Firm#Klub Flex#Polecaj-zarabiaj#Sklep Flex#5G

Udostępnij:

Wybierz Plan Orange Flex bez zobowiązań

Jak skorzystac z promocji Flex
Sprawdź szczegóły

Zobacz też

Samsung Galaxy – co warto wiedzieć o kultowej serii smartfonów

Sprawdź najciekawsze urządzenia z kultowej serii Galaxy!...

Smartfon dla dziecka do szkoły

Sprawdź, jaki telefon dla dziecka sprawdzi się...

Sklep Flex od kuchni – przepis jak nie przegapić żadnej okazji

Sprawdź jak działa jedna z najpopularniejszych usług...

Przejdź do wszystkich