Podcasty, które poprawią Ci humor

Autor: Orange Flex

Data dodania: 18 December 2022

Chcesz się nieco odstresować? Masz przed sobą nużące sprzątanie, gotowanie lub długą podróż i chcesz posłuchać podcastu, który wprowadzi Cię w dobry nastrój? Polskie podcasty komediowe to świetna dawka humoru na co dzień. Sprawdź nasze propozycje, z którymi na pewno nie będziesz się nudzić!

Ciekawe podcasty komediowe – czego warto słuchać?

Które podcasty komediowe królują w notowaniach np. na Spotify? Czego słuchamy najchętniej, by poprawić sobie humor? Poznaj nasze zestawienie najlepszych podcastów!

Podcasty Tu Okuniewska oraz Ja i moje przyjaciółki idiotki

Joannę Okuniewską można uznać za królową polskich podcastów – to w zasadzie prekursorka tej formy rozrywki w naszym kraju.
Tu Okuniewska to bardziej osobiste słuchowisko autorki, które wystartowało w 2018 roku. Joanna z wyjątkowym humorem opowiada w nim o swoich życiowych perypetiach i przebywaniu na obczyźnie.
Ja i moje przyjaciółki idiotki to zakończona już seria podcastów, która dotyczy toksycznych relacji i miłosnych rozczarowań. Okuniewska opowiada o nich w zabawny i prawdziwy sposób, trafiający do każdego, kto był kiedyś nieszczęśliwie zakochany.

Dwóch Typów Podcast

Jakub Chuptyś (Gargamel) i Bartłomiej Sitek (Generator Frajdy) połączyli siły i od 2018 roku tworzą wspólnie komediową serię Dwóch Typów Podcast. Przekrój tematów jest szeroki, a wszystko podane z dużą dawką humoru.
W szczycie swojej popularności Dwóch Typów Podcast królował w TOP 3 zabawnych podcastów na Spotify. Do dzisiaj to słuchowisko ma wielu fanów. Nie mogło być inaczej – w końcu ich kanały na YouTube, czyli Gargamel i Generator Frajdy, cieszyły się milionami odsłon!
Dwóch Typów Podcast to ciekawe commentary bieżących wydarzeń – z pewnością znajdziesz temat dla siebie i będziesz się dobrze bawić.

Vogule co myślisz?

Vogule co myślisz? to polski podcast tworzony przez Vogule Poland, czyli Patryka Chilewicza i Madama – Adama Mączewskiego. W podcaście chłopaków, podobnie jak na ich kanale na YT, nie brakuje satyry, ironii, ale i poruszania ważnych, a czasami niewygodnych tematów, co wciąż nie jest standardem wśród pozostałych twórców internetowych.
Vogule co myślisz? to zabawny podcast, w którym znajdziesz codzienne przygody Patryka i Madama, migawki z życia w Barcelonie, a także bardziej prywatne tematy.

A może podcast od newonce i Orange Flex? Poznaj Grube Historie na Wynos

Na koniec mamy dla Ciebie wielkie WOW, czyli cykl świetnych podcastów prowadzonych przez Karola Carlosa Korneta (Angielski na wynos) i Katarzynę Brzozę (Grube Historie), któremu partneruje Orange Flex. To już może nie typowa komedia, ale podcast Grube Historie na Wynos zdecydowanie potrafi sprawić, że robi się cieplej na sercu!
W każdym odcinku Grubych Historii na Wynos możesz posłuchać rozmowy z ciekawym gościem, np. Magdaleną Mołek, Martyną Wojciechowską czy Patricią Kazadi. Dla każdego coś dobrego - jest grubo, interesująco, a momentami również zabawnie. Zapraszamy!
Lubisz słuchać muzyki i podcastów? To świetnie! W naszych Planach Komórkowych dostajesz duże paczki GB, dzięki którym możesz się oddać rozrywce na dłuuuugo 🤩 Potrzebujesz jeszcze więcej? Przetestuj pakiet UNLMTD.

Pierwszy raz Flex?

Poczuj wygodę subskrypcji, czyli zwykłe-niezwykłe usługi w apce.

Podobało się?
Udostępnij