Najlepsze filmy akcji na HBO Max

Autor: Orange Flex

Data dodania: 12 April 2022

Szukasz najlepszych filmów akcji na wieczorne seanse – takich trzymających w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty? Szeroki wybór produkcji, w których dużo się dzieje, znajdziesz na HBO MAX– platformie, która w marcu 2022 roku zastąpiła w Polsce HBO GO. Zobacz, jaki film akcji zdecydowanie warto obejrzeć z tytułów dostępnych w serwisie. 🎬 🍿
Incepcja
Majstersztyk Christophera Nolana z Leonardo DiCaprio w roli głównej to nie tylko jeden z najlepszych filmów akcji na HBO Max, ale być może w ogóle w historii kina. Chociaż duża część fabuły rozgrywa się w snach, Ty na pewno nie zaśniesz w trakcie niemal 2,5-godzinnego seansu.
Matrix (cała seria)
Kto nie widział jeszcze filmu Matrix Zmartwychwstania, który wszedł do kin pod koniec 2021 roku, ma już szansę nadrobić to w domu. Czwarta część serii mocno podzieliła wprawdzie widzów i krytyków, ale na HBO Max znajdziesz też poprzednie filmy z Keanu Reevesem w roli głównej, w tym kultowego, pierwszego Matrixa (1999)
Mission: Impossible (cała seria)
Na HBO Max są również filmy akcji z serii Mission: Impossible (M:I) wyprodukowane przez Toma Cruise’a, który gra też głównego bohatera – agenta Ethana Hunta. Łącznie to aż 5 tytułów, czyli M:I (1996), M:I 2 (2000), M:I III (2006), M:I – Ghost Protocol (2011), M:I – Rogue Nation (2015) oraz M:I – Fallout (2018).
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Propozycja z oferty HBO dla fanów filmów akcji o superbohaterach, w szczególności z uniwersum DC Comics. Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, Flash i Cyborg wspólnie stawiają czoła Darkseidowi – tyranicznemu bogowi, który chce zniszczyć ziemię. Stworzona przez Zacka Snydera w 2021 roku reżyserska wersja jest oceniana znacznie lepiej niż Liga Sprawiedliwości z 2017.
Mad Max: Na drodze gniewu
Jeden z najlepszych filmów akcji na HBO MAX, którego akcja rozgrywa się w przerażającym, postapokaliptycznym pustynnym świecie. Zrealizowana z ogromnym rozmachem produkcja zasłużenie otrzymała w 2016 roku aż 6 Oskarów i kolejne 4 nominacje. Co ciekawe, w przeciwieństwie do poprzednich Mad Maxów, tym razem główną postacią filmu nie jest jednak tytułowy Max.
Mroczny Rycerz (cała trylogia)
W kinach można obecnie zobaczyć nowy film The Batman w reżyserii Matta Reevesa. Do tej pory za najlepsze filmy o Batmanie słusznie uchodzi jednak trylogia Christophera Nolana w gwiazdorskiej obsadzie (między innymi Christian Bale, Gary Oldman, Morgan Freeman, Heath Ledger, Michael Caine, Anne Hathaway i Katie Holmes). Składają się na nią filmy: Batman – Początek (2005), Mroczny Rycerz (2008) oraz Mroczny Rycerz powstaje (2012).
Deadpool i Deadpool 2
Na liście pojawił się już tytuł z uniwersum DC, pora więc na coś od Marvela. Deadpool (2016) i Deadpool 2 (2018) dostarczają dużej dozy nie tylko akcji, ale i czarnego humoru. Tytułowy bohater (w tej roli Ryan Reynolds) to były żołnierz oddziałów specjalnych poddany niebezpiecznym eksperymentom, które na zawsze zmienią jego życie.
Nikt
Jeśli mielibyśmy zdecydować, jaki film akcji z 2021 roku zrobił na nas największe wrażenie, Nikt byłby jednym z głównych kandydatów. Niepozorny na pierwszy rzut oka księgowy i ojciec dwójki dzieci wplątuje się w krwawy konflikt z rosyjskim mafiozem. Głównego bohatera gra Bob Odenkirk, który zyskał popularność dzięki roli Saula Goodmana w serialach Breaking Bad i Zadzwoń do Saula.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Podobało się?
Udostępnij