Jak słuchać muzyki bez limitu GB?

Autor: Aleksandra Molenda

Data dodania: 16 July 2021

Muzyka w uszach to mój nieodłączny element poruszania się po mieście, ćwiczeń, chillowania na plaży. Music Pass w Orange Flex to nielimitowany internet przy okazji korzystania z popularnych aplikacji jak m.in. Spotify, Tidal, Apple Music, Amazon music, Open FM.

Music Pass We Flexie to brak zmartwień o GB

Włączając Music Pass, nie trzeba martwić się o uciekające gigabajty ze swojego Planu. Co oznacza dobry sposób na oszczędność, szczególnie dla fanów ciągłego słuchania muzyki –takich jak ja, gdzie podczas pracy zdalnej lubię słyszeć ulubionych artystów w tle.
Idealną okazją do przetestowania tego Pass’a jest aktualna promocja na Music Pass za 0 PLN na rok! Mając aktywny numer we Flexie, wystarczy wejść w aplikacji do Klubu Flex i odebrać kod na słuchanie ulubionych brzmień za free na 365 dni – bez strachu o uciekający transfer danych. Aby skorzystać z promocji należy aktywować kod do 22 sierpnia 2021.
Specjalna oferta na Music Pass powstała przy okazji powracających festiwali na żywo – wyczekiwanego Open’er Park Powered by Orange, który właśnie odbywa się w Gdyni. Święto muzyki pełną parą trwa od 15 lipca do 22 sierpnia 2021!
Tego lata koncerty i festiwale powoli wracają „do życia”, chociaż większość została przesunięta na przyszły rok. Jeśli jesteście spragnieni muzyki na żywo, to na stole jest parę fajnych propozycji:
  • Open’er Park Powered by Orange (15 lipca – 22 sierpnia)
  • Jarocin Festiwal (16-18 lipca)
  • Pol’and’Rock Festival (29-31 lipca)
  • Męski Granie (6-28 sierpnia)
  • Olsztyn Green Festival (13-15 sierpnia)

Open’er Park Powered by Orange

Nie może Was ominąć najważniejsze wydarzenie muzyczne tego lata – Open’er Park Powered by Orange. Na ponad miesiąc Park Kolibki w Gdyni zamienia się w te wakacje w wyjątkową przestrzeń wypełnioną muzyką, dobrym jedzeniem i genialną, iście festiwalową atmosferą. Wśród artystów są Dawid Podsiadło, Quebonafide, Maneskin, Daria Zawiałow, Artur Rojek, Brodka, Zalewski, Mery Spolsky, Margaret i wielu innych.
Silent Disco w stylu Flex
Fani muzyki będą mogli pobawić się na Silent Disco Powered by Orange w rytmie najlepszej muzyki granej na żywo na trzech kanałach muzycznych. Zaraz obok głównej sceny, w namiotach z projekcjami świetlnymi, zaproszeni DJ’e zaserwują prawdziwy miszmasz stylów, gatunków i technik. Ze strefy Silent Disco będzie można korzystać po koncertach, a także w każdą środę do godziny 2.00 w nocy. Muzyka poleci w trzech indywidualnych kanałach przygotowanych przez Orange.
Do zobaczenia na Open'er Park Powered by Orange! 😎🎵

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Podobało się?
Udostępnij