Dlaczego warto polecić Flexa znajomym?

Autor: Orange Flex

Data dodania: 19 October 2021

Z ekipą zawsze lepiej! Zaproś znajomych do Orange Flex – na nowych użytkowników czekają fajne bonusy. Ty też możesz zyskać – za każde polecenie otrzymasz dodatkowe środki do wykorzystania w Orange Flex lub gdziekolwiek chcesz. 🤩
„Sharing is caring” – w myśl tej złotej zasady warto dzielić się ze znajomymi wszystkim, co najlepsze. Korzystasz z Flexa i jesteś zadowolony z naszej oferty? Przekaż info swoim znajomym i zaproś ich do Orange Flex. Możesz udostępnić im swój kod polecający – znajdziesz go w aplikacji. Jeżeli znajomy użyje Twojego kodu podczas aktywacji numeru, otrzyma po miesiącu 30 zł. Ty też zyskasz – będziesz mógł odebrać bonusowe 70 zł. Tak działa promocja Polecaj i zarabiaj. Dodatkowe środki możesz przeznaczyć na opłacenie usług, możesz także przesłać je na kartę, którą dodałeś w aplikacji. Warunek jest jeden – Twój znajomy musi aktywować Plan i korzystać z niego przez przynajmniej miesiąc.
Ale to nie wszystko! Jeżeli z Twojego kodu skorzysta pięć osób, otrzymasz dodatkową paczkę danych – 500 GB. Bonus od Orange ważny jest przez 180 dni. Kolejne pięć zaproszonych osób to kolejne 500 GB. Łącznie możesz zgromadzić aż 1000 GB – taka paczka danych wystarczy na 333 godzin oglądania Netflixa jakości HD. Nie najgorzej, prawda?

Dlaczego warto dołączyć do Orange Flex?

Zastanawiasz się, jak przekonać innych do Orange Flex? Warto mieć pod ręką kilka argumentów, z którymi trudno się spierać. Co możesz powiedzieć znajomym?

Zero formalności i wygodna aplikacja

Orange Flex to oferta dla ludzi, którzy nie chcą tracić czasu na zbędne formalności. Zapomnij o długoterminowych umowach – korzystasz tak długo, jak chcesz. Do oferty możesz dołączyć za pomocą aplikacji Orange Flex. Wystarczy, że pobierzesz ją na telefon i założysz konto. Nie musisz odwiedzać salonu – tożsamość potwierdzisz online za pomocą zdjęcia dokumentu i selfie. Za pomocą aplikacji możesz zamówić kartę SIM– kurier dostarczy ją do domu. Jeżeli zdecydujesz się na kartę eSIM, będziesz mógł po prostu pobrać ją na urządzenie. W aplikacji możesz także wygodnie i prosto przenieść dotychczasowy numer do Orange Flex.

Elastyczne plany

W Orange Flex masz do dyspozycji cztery Plany komórkowe, różniące się paczką danych:
  • 15 GB
  • 30 GB
  • 45 GB
  • 80 GB
  • 100 GB.
Poza paczką GB otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju i w roamingu w UE. W każdym Planie masz włączoną usługę Social Pass, dzięki której nie zużywasz transferu danych podczas korzystania z najpopularniejszych social mediów i komunikatorów. Przeglądasz Facebooka, Instagrama, TikToka czy Twittera, a z Twojego pakietu GB nie ubywa danych.
Całą ofertą zarządzasz za pomocą intuicyjnej i prostej w obsłudze aplikacji – jeżeli w danym miesiącu będziesz potrzebował większej ilości danych, możesz wybrać wyższy Plan. Wystarczy jedno kliknięcie. W aplikacji wybierzesz metodę płatności – możesz skorzystać z płatności BLIK lub podpiąć kartę kredytową.

Przekazywanie GB

Znajomym zabrakło GB? Możesz ich poratować swoim transferem w dowolnym momencie 😎 Mówiliśmy - sharing is caring! Funkcja "Przekaż GB" pozwala Ci przekazywać swoje niewykorzystane gigabajty innym użytkownikom Flexa. Ekstra, prawda?

Klub Flex i Sklep Flex

Użytkownicy Orange Flex mają dostęp do Klubu Flex. W tej zakładce znajdziesz kody rabatowe przygotowane przez Orange i partnerów Klubu. Do tej pory klubowicze mogli skorzystać m.in. ze zniżek na zamówienia z Wolt, przejazdy Flixbusem oraz kawę w Costa Coffee. Teraz znajdziesz tam np. rabat 20% na produkty Rituals. Cały czas w Klubie pojawiają się nowe promocje – warto być czujnym.
Z kolei w Sklepie Flex dostępne są telefony, smartwatche, słuchawki i inne akcesoria w przystępnych cenach. Największe okazje czekają w zakładce Outlet. Trafiają tam powystawowe urządzenia, które zostały odnowione i możemy dać im drugie życie.
Teraz już wiesz, co powiedzieć, żeby przekonać znajomych do Orange Flex. Do dzieła! 😉

Pierwszy raz Flex?

Poczuj wygodę subskrypcji, czyli zwykłe-niezwykłe usługi w apce.

Podobało się?
Udostępnij