Co kupić na prezent mikołajkowy w ostatniej chwili?

Autor: Orange Flex

Data dodania: 6 December 2021

Dzisiaj celebrujemy mikołajki i kontynuujemy odliczanie do świąt. Poniżej prezentujemy ściągawkę na pomysły na prezenty dla tych, którzy jeszcze nie włożyli nic do skarpety, ani pod poduszkę. PS. prezent jak najbardziej można też sprawić sobie samemu, zasłużyliśmy! 😉🎅🏻

Co kupić na prezent mikołajkowy last minute?

1. Bilet na koncert
Dla fanów muzyki i nie tylko. Chyba każdy z nas stęsknił się za wyjściami na miasto i słuchaniem ulubionej muzyki na żywo.
2. Planszówka
Gry planszowe to uniwersalny prezent - na parapetówkę, na urodziny, czy na święta. Dobry sposób na spędzanie czasu ze znajomymi w domu podczas długich zimowych wieczorów. Co najlepsze, wybór planszówek jest ogromny od klasyków jak Monopoly, Uno, Wsiąść do pociągu, czy Prawo Dżungli, po Dixit, Dobble i wiele innych. Ciekawe są też filmowe lub kreskówkowe motywy poszczególnych planszówek. I tak możesz kupić Monopoly z serii "Przyjaciele", czy Dobble w wersji "Harry Potter".
3. Gadżety i urządzenia domowe
Urządzenia domowe to z kolei praktyczny wybór - mi osobiście kojarzący się właśnie z typowym prezentem świątecznym. W okresie zimowym zdecydowanie więcej czasu spędzamy w domu - trudniej też o aktywność fizyczną, więc warto zainwestować w upominek dla siebie, czy dla swojej przestrzeni.
Dobrym prezentem dla siebie, czy dla bliskiej osoby jest smartwatch. Pomoże liczyć kroki w ciągu dnia, tętno, może przypominać o celach jakie sobie ustawiliśmy. Oczywiście jest też świetnym gadżetem jeśli chodzi o płacenie w sklepach, czy odbieranie połączeń dzięki technologii eSIM.
4. Roślina w doniczce
Tej zimy trochę zieleni przyda się każdemu z nas 🪴. W ostatnim czasie powstało wiele kwiaciarni online, które oferują dostawę wybranej roślinki pod same drzwi - już przesadzone, w docelowej osłonce. To prezent dla miłośników kwiatów, ożywiający wnętrze. Może by tak stworzyć własną, domową "urban jungle"? 🙉
5. Voucher na...
Voucher może być genialnym prezentem, który spersonalizujemy pod konkretną osobę. W tym momencie w Internecie można znaleźć całą gamę kursów, warsztatów, zajęć sportowych online, czy nawet przedstawień, że łatwo będzie dobrać coś dla bliskiej nam osoby. Może jest jakaś aktywność, której osoba obdarowywana zawsze chciała się podjąć, ale nigdy nie było na to odpowiedniego czasu?
Rodzajów voucherów jest naprawdę sporo jak np:
  • na webinar / kurs online,
  • warsztaty tworzenia lasu w słoiku,
  • warsztaty kulinarne,
  • zajęcia z jogi online,
  • masaż.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Podobało się?
Udostępnij