Urodzinowy tydzień w Orange Flex!

Autor: Aleksandra Molenda

Data dodania: 11 May 2021

Obecnie z Orange Flex korzysta już ponad 100 tys. użytkowników. Oznacza to, że w ciągu ostatniego roku Flex urósł ponaddwukrotnie! 🙌 To świetna okazja, aby obdarować prezentami naszych użytkowników m.in. w formie interaktywnej zabawy. Zobacz, jak będziemy świętować urodziny naszej sieci w aplikacji.

Drugie urodziny Orange Flex – co na Was czeka?

Urodzinowe niespodzianki to:
  • ukryte kody promocyjne,
  • 3 miesiące korzystania za 1 zł miesięcznie (dla nowych użytkowników).
W Orange Flex świętujemy drugie urodziny przez cały tydzień. W różnych miejscach jak np. na naszym Instagramie, w aplikacji, czy na stronie WWW ukryliśmy w sumie 4 kody promocyjne. Wyzwanie wymaga czujności, by odkryć zarówno konkretne miejsce, jak i samą nazwę kodu. Aby zobaczyć, co dokładnie kryje się za kodami, użytkownicy muszą wpisać je w aplikacji w zakładce „Kody promocyjne”. Użytkownicy Flexa mają czas na wpisanie kodów do niedzieli 16 maja. Poszukiwania warto zacząć od samej aplikacji oraz wytrwale śledzić wskazówki na profilu na Instagramie Flexa (@orange_flex).
Dla nowych użytkowników przygotowaliśmy ofertę specjalną – 3 miesiące korzystania z Flexa za 1 zł miesięcznie za dowolny Plan komórkowy, nawet ten 100 GB z 5G 😎 Wystarczy podczas rejestracji konta podać kod FLEX3 – przed dodaniem metody płatności w aplikacji.
Z ciekawych liczb, jakimi warto się pochwalić przy okazji drugich urodzin, mamy: 15% aktywnych kart SIM stanowi wirtualna karta eSIM (czyli #zeroplastiku). Już co piąty użytkownik korzysta z Flexa z polecenia! Najpopularniejszy Plan komórkowy to niezmiennie 30 GB za 30 zł.
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Pierwszy raz Flex?

Zazdro! Subskrypcja w apce to złoto, a z promkami na start to już w ogóle 11/10.

Podobało się?
Udostępnij